امروز جمعه 29 تیر 1397 ساعت 20:55:45

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
درباره ما

 در راه خبر و رسانه ، به هیچ جناح و حزبی وابسته نبوده و به فرمایش معمار کبیر انقلاب امام خمینی (ره) معتقدیم که فرمود : پشتیبان ولایت فقیه باشید تا آسیبی به این مملکت نرسد .

از آنجا که خطا و اشتباه در کار هر غیرمعصومی ممکن به نظر رسیده و ما نیز خود را از آن بری نمی دانیم ، لذا از نظرات و رهنمود های همه ی دوستان و خیرخواهان استقبال نموده و از خداوند مهربان ، ثُبات قدم و توانایی انجام درست تکلیف و انشاالله رسیدن به نتیجه ی مطلوب را مسئلت داریم .

 

تاریخچه و عملکردسایت:

     پایگاه خبری تحلیلی صدای بهشهر ، در راستای اطلاع رسانی و خبر رسانی صحیح در زمینه موضوعاتی چون اجتماعی، سیاسی، دینی، فرهنگی، ورزشی ، با هدف انعکاس اخبار شهرستان ، ایجاد پل ارتباطی بین مردم و مسئولان ، جهت پیشبرد اهداف انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که فعالیت خود را از مرداد ماه 1392 با ثبت در سایت ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاز کرده است و به هیچ سازمان دولتی یا خصوصی، حزب و تشکل سیاسی وابسته نیست .

 

قوانین و مقررات :

       ثبت نظرات، آگهی ها و مطالب در فرمهای سایت باید با رعایت حدود اخلاقی و پرهیز از بیان مطالب مستهجن ، غیر اخلاقی، توهین آمیز، و غیر قانونی باشد.

       مطالبی که از شئون ذکر شده برخوردار باشند بی درنگ حذف خواهند شد و مدیریت سایت نسبت به حذف کاربر متخلف و مسدود کردن آی پی ، تصمیم لازم را اتخاذ خواهد نمود .

 

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا