امروز چهار شنبه 30 خرداد 1397 ساعت 12:25:46

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
آخرین اخبار

کد خبر : 4526 - تاریخ انتشار : دوشنبه 17 خرداد 1395 - ساعت: 11:05

چاپ

داعش ۱۹ دختر کرد را زنده زنده سوزاند


گروه تروریستی داعش در موصل عراق ۱۹ زن کرد را به علت امتناع از بردگی جنسی برای عناصر این گروه زنده زنده در آتش سوزاند.

به گزارش صدای بهشهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، این اعدام وحشیانه در یکی از میادین موصل، مقر داعش در عراق و در حضور صدها تن اتفاق افتاد و بنا بر گزارش ها، تروریست های داعش این زنان را داخل یک قفس آهنی زنده  در آتش سوزاندند.

عبدالله الملا فعال محلی می گوید این زنان به علت امتناع از بردگی جنسی برای اعضای داعش مجازات شدند و هیچ کس نتوانست آنها را از این اعدام وحشیانه نجات دهد.

به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، تروریست های داعش شمال عراق را سال 2014 اشغال کردند. در پی این اشغال، حدود 400 هزار نفر این منطقه را ترک کردند اما دهها هزار نفر از جمعیت کردهای ایزدی این منطقه هنوز نتوانسته اند فرار کنند.

داعش هزاران تن از زنان و دختران ایزدی را به بردگی جنسی گرفته است و آنها که موفق به فرار شده اند می گویند برخی زنان برای رهایی از وحشت اسارت به دست داعش اقدام به خودکشی می کنند.


بنا بر اعلام سازمان ملل، داعش نزدیک به 3500 تن که اکثر آنها زنان ایزدی هستند را به بردگی گرفته است و در مناطق تحت اشغال این گروه، هر فردی با مذهب متفاوت یا مخالف با داعش به بردگی گرفته می شود.دیدگاه شما در مورد : داعش ۱۹ دختر کرد را زنده زنده سوزاند

داعش ۱۹ دختر کرد را زنده زنده سوزاند تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا