امروز دوشنبه 03 اردیبهشت 1397 ساعت 10:19:20

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
آخرین اخبار

کد خبر : 4579 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 26 خرداد 1395 - ساعت: 13:16

چاپ

لیست پرستاره زیر 23 سال استقلال


لیست زیر 23 سال استقلال شامل بازیکنان خوبی است که در طول فصل می توانند به منصوریان خیلی کمک کنند

به گزارش صدای بهشهر به نقل از نامه نیوز ، با حضور میلاد زکی پور و محمدحسین کنعانی زادگان در استقلال، این تیم همچنان می تواند روی لیست بازیکنان زیر 23 سال خود حساب ویژه ای باز کند. نسبت به فصل قبل، بهنام برزای و روزبه چشمی و علیرضا رمضانی از این جمع خارج شده اند اما همچنان بازیکنانی در این فهرست حضور دارند که باعث می شوند دست منصوریان برای جوان کردن استقلال به بهترین شکل ممکن باز باشد.


محسن کریمی

متولد 29 شهریور 1373 که برای آخرین بار می تواند جزو لیست بزرگسالان قرار نگیرد. فصل قبل یکی از بهترین بازیکنان استقلال بود و آماری تقریبا برابر با آنچه وحید امیری در نفت رقم زده بود، ثبت کرد. نمره او در سایت نود، 3/35 است یعنی متوسط رو به بالا.


مجید حسینی

متولد 31 خرداد 1375 که دو فصل بدون امسال همچنان می تواند جزو بازیکنان زیر 23 سال استقلال قرار بگیرد. حسینی در نیم فصل راهی راه آهن شد و یکی از بهترین بازیکنان این تیم سقوط کرده لقب گرفت. نمره حسینی در سایت برنامه نود، 2/79 بود یعنی بهترین بازیکن این تیم در طول قصل حتی بهتر از مهرداد محمدی که نمره 2/82 را گرفت.


فرشید اسماعیلی

متولد 4 اسفند 1372 که برای آخرین بار حضور در لیست زیر 23 سال را تجربه می کند. او فصل قبل و بعد از مصدومیت چشمی، جلوتر از خرسندنیا در ترکیب اصلی کنار امید ابراهیمی قرار گرفت و بازیهای بدی به نمایش نگذاشت. نمره 2/95 در سایت نود یعنی اسماعیلی نمره قبولی را در فصل قبل گرفته است.


محمدحسین کنعانی زادگان

متولد 3 فروردین 1373 که برای آخرین بار می تواند وارد لیست بزرگسالان نشود. یک مدافع تنومند که در کنار پورقاز قلب خط دفاع را برای ملوان ساختند. سایت نود به او نمره میانگین 3/16 را دارد و این یعنی تنها پژمان نوری، آرش افشین و سرگی پاشنکو معدل بهتری نسبت به او داشتند.


میلاد زکی پور

متولد 2 آذر 1374 که جز امسال، یک فصل دیگر هم سهمیه زیر 23 سال محسوب می شود. فصل قبل در نفت چندان بازی نکرد ولی توانایی بازی در هر دو پست مدافع میانی و مدافع چپ را دارد. سایت نود به او نمره 3/5 داد یعنی متوسط.


میلاد شعبانلو

متولد 12 دی 1373 که امسال سهمیه زیر 23 سال است و فصل بعد هم به دلیل اینکه 24 ساعت بعد از 11 دی 1373 به دنیا آمده چنین سرنوشتی دارد. فصل قبل برابر تراکتورسازی به زمین آمد و بد بود. او همان بازیکنی است که حضورش در صبا باعث اعتراض شدید مظلومی و درنهایت برگشتنش شد.


امید نورافکن

متولد 20 فروردین 1376 که جز امسال، 3 فصل دیگر هم سهمیه زیر 23 سال است یعنی تازه در لیگ بیستم وارد لیست بزرگسالان می شود. مدافع چپی که توانست نظر مساعد مظلومی را جلب کرده و در بازیهای انتهایی فصل جلوتر از میثم مجیدی در ترکیب اصلی استقلال قرار بگیرد. سایت نود به او نمره 3/07 داد که نمره بدی برای یک بازیکن هنوز 20 ساله نشده با بازی در استقلال نیست.دیدگاه شما در مورد : لیست پرستاره زیر 23 سال استقلال

لیست پرستاره زیر 23 سال استقلال تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا