امروز جمعه 31 فروردین 1397 ساعت 17:26:11

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
آخرین اخبار

کد خبر : 4586 - تاریخ انتشار : جمعه 28 خرداد 1395 - ساعت: 14:12

چاپ

عکس/انفجار لوله گاز در تهران


به گزارش صدای بهشهر به نقل  از خبرگزاری صداوسیما با اعلام این خبر نوشت: «این خط در محل حفر تونل مترو در تقاطع بلوار کوهسار، خیابان یکم شهران دچار حریق شد. علت انفجار در دست بررسی است.

 
نیروهای امدادی و آتش‌نشانی در محل حاضرند و با بستن مسیرهای منتهی به این تقاطع ‌سعی در مهار اولیه تبعات این آتش‌سوزی دارند.
 
بلندگوی خودروهای امدادی از سکنه نزدیک انفجار درخواست تخلیه فوری منازل را تکرار می‌کردند.
 
یکی از مسئولان سامانه تلفنی 125 آتش‌نشانی تهران در تماس تلفنی ایرنا با تایید این خبر گفت: آتش‌سوزی ناشی از این انفجار حدود ساعت 4:30 بامداد جمعه به وقوع پیوست. این آتش‌سوزی تا ساعت (6:20) مهار شده است.
 
وی از بیان جزییات انفجار لوله گاز و آتش‌سوزی ناشی از آن خودداری کرد و گفت: اعلام جزییات خسارات یا تلفات احتمالی حوادث شهری، بر عهده سخنگو یا روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران است.
 
مرتضی مرادی‌پور سرپرست معاونت امداد و نجات هلال احمر استان تهران نیز در گفت‌وگو با ایرنا علت وقوع این انفجار را شکستگی لوله گاز در تقاطع خیابان کوهسار و خیابان یکم شهران عنوان کرد. وی اظهار داشت: به دنبال وقوع این انفجار 10 تیم عملیاتی به همراه 45 نفر از امدادگران هلال احمر تهران به محل حادثه اعزام شدند.
 
سرپرست معاونت امداد و نجات هلال احمر استان تهران گفت که نگران نشست احتمالی ساختمان‌های اطراف محل انفجار هستیم و به این علت ساکنان خانه‌های اطراف این محل تخلیه شده‌اند.
 
برخی گزارش‌ها حاکی از آن است که پنج باب ساختمان در این انفجار دچار خسارت جدی شده است.»
 


دیدگاه شما در مورد : عکس/انفجار لوله گاز در تهران

عکس/انفجار لوله گاز در تهران تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا