امروز جمعه 31 فروردین 1397 ساعت 17:23:35

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
آخرین اخبار

کد خبر : 4636 - تاریخ انتشار : دوشنبه 07 تیر 1395 - ساعت: 01:31

چاپ

۲ استاندار دولت یازدهم هم تغییر کردند


استانداران جدید خراسان جنوبی و خراسان شمالی عصر امروز در جلسه هیئت دولت انتخاب شدند.

به گزارش صدای بهشهر به نقل از تسنیم، عصر امروز در جلسه هیئت دولت به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی، محمدرضا صالحی به عنوان استاندار جدید خراسان شمالی و سیدعلی اکبر پرویزی به عنوان استاندار جدید خراسان جنوبی از سوی هیئت وزیران رای اعتماد گرفتند.

بر اساس این گزارش، پیش از این خبرگزاری تسنیمدر خبری به نقل از نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی، از انتخاب صالحی به عنوان استاندار خراسان شمالی و انتصاب پرویزی به عنوان استاندار خراسان جنوبی خبر داده بود.

سیدعلی‌اکبر پرویزی متولد 1340 از شهرستان اسفراین است که دارای دانشنامه کارشناسی ارشد مدیریت با گرایش مدیریت توسعه بوده و بازنشسته وزارت جهاد کشاورزی است.

استاندار جدید خراسان جنوبی، به جز استانداری خراسان‌شمالی، سوابق دیگری از جمله معاون هماهنگی امور عمرانی نخستین استاندار خراسان شمالی در دروه استانداری محسن نریمان، فرمانداری اسفراین، شهردار اسفراین و رئیس جهادکشاورزی اسفراین را در کارنامه خود دارد.

حسن صالحی استاندار جدید خراسان شمالی نیز در کارنامه خود سوابقی از جمله دبیری کاروان دولت تدبیر وامید، مشاور نهاد ریاست جمهوری و وزارت کشور، سرپرستی استانداری‌های بوشهر و مازندران، معاون سیاسی استانداری‌های بوشهر و مازندران، فرمانداری گرگان و بندرلنگه را دارد.دیدگاه شما در مورد : ۲ استاندار دولت یازدهم هم تغییر کردند

 ۲ استاندار دولت یازدهم هم تغییر کردند تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا