امروز یکشنبه 06 خرداد 1397 ساعت 09:44:57

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
آخرین اخبار

کد خبر : 4910 - تاریخ انتشار : شنبه 20 شهریور 1395 - ساعت: 00:24

چاپ

مردم کم فروشی بنزین را گزارش دهند


به گزارش صدای بهشهر به نقل از برترین ها، سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی درباره کم فروشی بنزین در برخی پمپ بنزین ها، گفت: احتمال دارد در برخی جایگاه های عرضه سوخت، کم فروشی صورت گیرد که البته به ندرت چنین مشکلی رخ می دهد.

داوود عربعلی افزود: نظارت های متعددی بر عرضه سوخت در پمپ بنزین ها انجام می شود به طوری که احتمال وقوع تخلف را کاهش داده است.

وی با تشریح روند نظارت بر جایگاه های عرضه سوخت، ادامه داد: کارشناسان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی به طور مرتب از جایگاه ها بازدید و نازل های سوخت را بررسی می کنند.
 
عربعلی گفت: همچنین کارشناسان سازمان ملی استاندارد نیز هر سه ماه یک بار به جایگاه های عرضه سوخت مراجعه و با ظرف های مخصوص و استاندارد، وضعیت نازل ها و میزان تحویل سوخت توسط آنها را آزمایش می کنند.
 
وی درباره چگونگی پیگیری شکایت های مربوط به کم فروشی بنزین گفت: هرگاه مردم با چنین مشکلی مواجه شدند می توانند موضوع را با شماره تلفن 09627 اطلاع دهند که به سرعت و کمتر از 72 ساعت، موضوع پیگیری شده و نتیجه به شاکیان گزارش داده می شود.
 
این مسئول صنعت نفت افزود: همه جایگاه های عرضه سوخت در سراسر کشور مجهز به دوربین های مداربسته هستند که می توان شکایات مطرح شده را به طور دقیق رصد کرد و حتی اگر برخی از کارکنان پمپ بنزین ها نیز تخلف کرده باشند قابل پیگیری است.
 
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ادامه داد: در صورتی که ثابت شود جایگاه داران تخلف و کم فروشی کرده اند طبق مقررات با آنها برخورد می شود.
 
این مسئول صنعت نفت یادآور شد: در برخی موارد که تخلف عمدی توسط کارکنان جایگاه ها انجام شده، آنها اخراج شده اند.دیدگاه شما در مورد : مردم کم فروشی بنزین را گزارش دهند

 مردم کم فروشی بنزین را گزارش دهند تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا