امروز دوشنبه 31 اردیبهشت 1397 ساعت 03:35:18

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
آخرین اخبار

کد خبر : 4936 - تاریخ انتشار : دوشنبه 29 شهریور 1395 - ساعت: 12:25

چاپ

زشت‌ترین کفش‌ دنیا انتخاب شد


کارشناسان با یک نظرسنجی جهانی زشت‌ترین کفش‌ عرضه شده در جهان را انتخاب کردند.

به گزارش خبرنگار گروه دانستنی‌های خبرگزاری فارس، برند Ugg که در زمینه تولید انوع مختلف کفش فعالیت دارد همکاری‌هایی را با شرکت Teva انجام داد و بر اساس آن «زشت‌ترین کفش» و «زشت‌ترین کفش ساخته شده در طول تاریخ» را تولید کرد.

به گفته کارشناسان و بر اساس نظرسنجی‌های انجام شده در شبکه‌های اجتماعی، صندل‌های ساخته شده توسط این شرکت که از خز پوشیده شده‌اند عنوان زشت‌ترین کفش دنیا را از آن خود کرد.

 محصول دیگر این شرکت توانست نام خود را در لیست زشت‌ترین کفش‌های دنیا قرار دهد یک صندل تابستانی بود که به شکل نیم‌چکمه ساخته شد.«وندی یانگ» سخنگوی شرکت Deckers از بزرگترین تولیدکنندگان کفش گفت: «هر دو برند مذکور محبوبیت زیادی نزد مردم دارند و تاکنون مدل‌های زیادی روانه بازار کرده‌اند. ولی این نکته بسیار جالب است که دو شرکت مذکور زشت‌ترین کفش‌های دنیا را عرضه کردند».لازم به ذکر است شرکت Ugg پیش از این یک چکمه چرمی بسیار محبوب روانه بازار کرده بود که در یک بررسی مشخص شد در سال 2015 از هر چهار زن بریتانیایی یک نفر آن را مورد استفاده قرار داده است. ولی صندل‌های جدید به طور کامل محبوبیت این شرکت را از بین برد.

البته این صندل‌های زشت قیمت چندان ارزانی ندارند. صندل معمولی این شرکت 175 دلار قیمت‌گذاری شده است و مدل نیم‌چکمه آن نیز با قیمت 225 دلار فروخته می‌شود.دیدگاه شما در مورد : زشت‌ترین کفش‌ دنیا انتخاب شد

زشت‌ترین کفش‌ دنیا انتخاب شد تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا