امروز دوشنبه 04 تیر 1397 ساعت 23:40:33

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
آخرین اخبار

کد خبر : 5079 - تاریخ انتشار : سه شنبه 11 آبان 1395 - ساعت: 16:39

چاپ

مطالبات بازنشستگان آموزش و پرورش پیگیری می‌شود


سازمان برنامه و بودجه کشور در اطلاعیه‌ای از پیگیری مطالبات بازنشستگان خبر داد.

به گزارش صداي بهشهر به نقل از خبرگزاری فارس سازمان برنامه و بودجه کشور در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: در دیدار صمیمی مورخ 95/7/26 جمع کثیری از بازنشستگان محترم و شریف آموزش و پرورش با معاون رییس جمهور و ریاست سازمان برنامه و بودجه کشور، مسایل و موضوعات مختلفی مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

در جلسه مذکور ریاست سازمان، تاکید جدی بر پیگیری مطالبات قانونی بازنشستگان و تصریح بر سیاست‌های دولت و بویژه سازمان برنامه و بودجه در قالب لایحه بودجه سال 1396 و نیز برنامه ششم توسعه کشور برای"متناسب‌سازی پرداخت بازنشستگان با شاغلان بر اساس حد معیشت اقتصادی و نظام پرداخت" و "رفع نابرابری و تبعیض در حقوق بازنشستگان سنوات مختلف" داشتند.

حال بر اساس اخبار واصله، در حرکتی مغایر با فضای آرام و صمیمی موجود برای پیگیری مطالبات قانونی بازنشستگان محترم، عده‌ای در فضای مجازی،این عزیزان را به تجمع مجدد در مقابل سازمان برنامه و بودجه، در روز دوشنبه 95/8/17 دعوت نموده‌اند. همان گونه که تاکید شد تمامی مباحث و موضوعات مدنظر بازنشستگان محترم در جلسه مشترک مورخ 26/7/95 و نیز جلسه متعاقب آن، مطرح و از سوی این سازمان در حال پیگیری است.

لذا در راستای حفظ حرمت و شأن والای پیشکسوتان عزیز و جلوگیری از سوءاستفاده احتمالی از احساسات پاک این قشر شریف و با عنایت به این‌که این اقدام جز ایجاد زحمت برای بازنشستگان محترم دارای آثار مثبت دیگری نیست و همان گونه که ریاست محترم سازمان تاکیدنمودن اقدامات لازم از طرق قانونی در حال انجام است، به اطلاع می‌رساند که جلسه‌ای در این ارتباط در مورخ دوشنبه 95/8/17 در سازمان برنامه و بودجه کشور منعقد نیست.

چنانچه موضوع مهمی جهت رایزنی و بررسی مجدد باقی مانده باشد، این سازمان تکلیف و وظیفه خود می‌داند تا با هماهنگی قبلی در جلسه‌ای با حضور تعداد معینی از نمایندگان محترم بازنشستگان، اقدام لازم را به عمل آورد.دیدگاه شما در مورد : مطالبات بازنشستگان آموزش و پرورش پیگیری می‌شود

مطالبات بازنشستگان آموزش و پرورش پیگیری می‌شود تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا