امروز دوشنبه 04 تیر 1397 ساعت 23:42:26

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
آخرین اخبار

کد خبر : 5143 - تاریخ انتشار : سه شنبه 02 آذر 1395 - ساعت: 20:07

چاپ

تاکید ترامپ بر اخراج مسلمانان از آمریکا


رئیس‌جمهور منتخب آمریکا بار دیگر موضع خود مبنی بر بیرون کردن مسلمانان از آمریکا را تکرار کرد.

به گزارش صدای بهشهر به نقل از نیویورک تایمز، «دونالد ترامپ» طی یک پیام ویدئویی دو و نیم دقیقه‌ای که در شبکه های اجتماعی هم منتشر شد بار دیگر متعهد شد تا برای مردم آمریکا مشاغل جدید بیشتری ایجاد کند، قراردادهای تجاری آمریکا با دیگر کشورها را مورد بازنگری قرار دهد، محدودیت هایی که بر تولید انرژی اعمال شده را برطرف سازد و ممنوعیت‌هایی بر لابی گری اعمال نماید.

ترامپ با خواندن یک متن بر وعده های انتخاباتی سابق خود تاکید کرد تا مسلمانان را از آمریکا بیرون کند و قانون «مراقبت های مقرون به صرفه» را لغو نماید.

ترامپ گفت: «من می خواهم نسل بعدی در آمریکا نسل تولید و خلاقیت باشد چه با تولید آهن و فولاد باشد چه تولید با خودرو یا ریشه کن کردن بیماری ها، در میهن بزرگ ما آمریکا تولید ثروت و شغل برای کارگران آمریکایی اهمیت بالایی دارد.»

گفته می شود ترامپ به این دلیل از یک کلیپ ویدیویی استفاده کرده تا از تحریف سخنانش توسط رسانه های آمریکایی اجتناب کند. این ویدئو مستقیما بر روی یوتیوب قرار گرفت.

البته اوباما هم از همین تکنولوژری استفاده می کرد و ویدئوهایی بر روی حساب فیسبوک خود منتشر می کرد.

ترامپ در این ویدئو حرفی از کشیدن دیوار میان آمریکا و مکزیک و یا بیرون راندن مهاجرینی که به صورت غیر قانونی وارد آمریکا شدند نزد.

رئیس جمهور منتخب آمریکا در بخش های دیگر این ویدئو نیز از ترمیم زیرساخت های آمریکا و مقابله با حملات سایبری سخن گفت.دیدگاه شما در مورد : تاکید ترامپ بر اخراج مسلمانان از آمریکا

تاکید ترامپ بر اخراج مسلمانان از آمریکا تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا