امروز دوشنبه 03 اردیبهشت 1397 ساعت 10:13:35

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
آخرین اخبار

کد خبر : 5168 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 11 آذر 1395 - ساعت: 19:19

چاپ

پیش بینی ابر و باد و افزایش نسبی دما برای مازندران


اداره کل هواشناسی مازندران اعلام کرد که افزایش ابر و وزش باد از امروز پنجشنبه شرایط جوی غالب در استان است که تا چهار روز آینده نیز ادامه خواهد داشت .

بر اساس جدول پیش بینی چهار روزه این اداره کل که مبتنی بر نقشه های پیش یابی است ، اصلی ترین پدیده جوی استان در این مدت ابرناکی همراه با وزش باد بویژه در ارتفاعات است .
براساس این گزارش ، این شرایط آب و هوایی تا عصر جمعه ادامه خواهد داشت و سپس از میزان ابرناکی هوا کاسته می شود .
هوای مازندران همچنین از روز شنبه صاف تا نیمه ابری پیش بینی شده و دمای هوا نیز تا چهار درجه نسبت به امروز افزایش خواهد یافت .
این شرایط جوی تا صبح روز یکشنبه ادامه خواهد داشت .
هواشناسی مازندران میانگین دمای کنونی هوا استان را بیش از 14 درجه سانتی گراد بالای صفر اعلام کرد .
مردم مازندران پس از بارش برف هفته گذشته ، روزهای سردی را پشت سر گذاشتند . دمایه هوای استان بویژه در اواخر هفته گذشته در بعضی مناطق به 17 درجه زیر صفر رسیده بود.
دمای هوای مازندران از ابتدای این هفته روز به افزایش گذاشت و امروز در گرم ترین زمان در ساری به 17 درجه می رسد . ساروی ها در ایام سرد هفته پیش دمای حدود پنج درجه زیر صفر را تجربه کردند.
دمای هوای شهر ساری روز شنبه هفته آینده هم در گرم ترین زمان با سه درجه افزایش نسبت به امروز به 20 درجه سانتی گراد بالای صفر می رسد.
حداکثر دمای هوای این شهر برای فردا جمعه هم 18 درجه بالای صفر پیش بینی شده است .دیدگاه شما در مورد : پیش بینی ابر و باد و افزایش نسبی دما برای مازندران

پیش بینی ابر و باد و افزایش نسبی دما برای مازندران تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا