امروز دوشنبه 03 اردیبهشت 1397 ساعت 10:16:45

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
آخرین اخبار

کد خبر : 5176 - تاریخ انتشار : جمعه 12 آذر 1395 - ساعت: 11:24

چاپ

قیمت دلار به بی‌ثباتی رسیده


عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: چون دولت نتوانست سرنوشت دلار را از صادرات نفت جدا کند، قیمت دلار به یک وضعیت بی‌ثباتی رسیده‌ است.

حسینعلی حاجی‌دلیگانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای‌اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران تسنیم«پویا»، با اشاره به افزایش قیمت دلار و محقق نشدن وعده‌های اقتصادی دولت، اظهار کرد: چون دولت نتوانست سرنوشت دلار را از صادرات نفت جدا کند و به درآمدهای ارزی ناشی از صادارت غیرنفتی گره بزند، قیمت دلار به یک وضعیت بی‌ثباتی رسیده‌ است.

وی با بیان اینکه دولت تاکنون به صورت جدی دنبال تک نرخی کردن قیمت ارز نبوده‌ است،گفت: اگر دولت این کار را انجام می‌داد وضع تولید و به تبع آن وضعیت اقتصادی کشور شرایط بهتری پیدا می‌کرد و دست بسیاری از رانت‌خواران از جیب ملت ایران قطع می‌شد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه دولت باید به جای پرداختن به مسائل حاشیه‌ای به حل مشکلات اقتصادی مردم بپردازد، تصریح‌ کرد: به جای آنکه توان قوه مجریه صرف رسیدگی به موضوع لغو سخنرانی یک نماینده مجلس بشود باید صرف رسیدگی به مشکلات و معضلاتی که دغدغه اصلی مردم است شود.

حاجی‌دلیگانی ادامه داد: اگر آقای رئیس‌جمهور و وزرای دولت مشکلات مردم را بشنوند و اراده‌ای برای حل این مشکلات داشته باشند، تصمیماتی متفاوت با تصمیمات کنونی اتخاذ می‌کنند.

نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس گفت: وعده‌های دولت در حوزه معیشتی و اقتصادی تاکنون محقق نشده‌ و دولت به جای تلاش برای عمل به وعده‌هایش مرتبا منتقدان را منکوب می‌کند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به تمدید تحریم‌ها از سوی آمریکا علیه ایران، اظهار کرد: قیمتی که در برجام پرداخت کردیم در مقابل چیزی که دریافت قابل مقایسه نیست و این موضوع ناشی از تعامل بین رئیس مجلس و رئیس‌جمهور است که به ضرر ملت تمام شد. اقدام آمریکا در تمدید 10 ساله تحریم‌ها نتیجه عجله آقایان در پذیرش برجام است.دیدگاه شما در مورد : قیمت دلار به بی‌ثباتی رسیده

قیمت دلار به بی‌ثباتی رسیده تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا