امروز دوشنبه 03 اردیبهشت 1397 ساعت 10:16:04

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
آخرین اخبار

کد خبر : 5194 - تاریخ انتشار : شنبه 13 آذر 1395 - ساعت: 18:01

چاپ

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران خبر داد

فعالیت87 پایگاه خبری دارای مجوز


احدجاودانی گفت: در حال حاضر 87 پایگاه خبری دارای مجوز در استان مشغول کار هستند و پرونده 60 پایگاه خبری در هیأت نظارت مفتوح است.

به گزارش صدای بهشهر به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، احدجاودانی پیش از ظهر امروز در جلسه شورای فرهنگ عمومی با دستور کار بررسی وضعیت فضای مجازی در استان مازندران اظهار کرد: ارشاد ضوابط مشخصی در ارتباط با مدیریت فضای مجازی در اختیار ندارد.

وی تصریح کرد: این نهاد رسانه‌های و پایگاه‌های خبری که در حوزه کاری خودش را رصد کرده و در عین حال برخی از پایگاه‌های خبری در استان مشغول کار هستند که مجوز رسمی ندارند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران یادآور شد: بحث تلگرام و اینستاگرام رها شده است و کنترلی از این بابت در استان و کشور وجود ندارد.

وی در ارتباط با فعالیت پایگاه‌های خبری در استان اظهار کرد: مازندران بیشترین پایگاه خبری ثبت شده در کشور را دارد، در حال حاضر 87 پایگاه خبری دارای مجوز در استان مشغول کار هستند و پرونده 60 پایگاه خبری در هیأت نظارت مفتوح است.

جاودانی اضافه کرد: 300 سایت خبری فعال در استان مشغول کار هستند که مجوز نداشته و نظارت بر آنها هم امکان‌پذیر نیست.

وی با اعلام اینکه برخی از سایت‌ها غیر قابل شناسایی هستند، افزود: سایت‌های غیر مجازی که قابل شناسایی هستند را می‎توانیم به دستگاه قضائی معرفی کنیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران یادآور شد: در جلسات گذشته شورای فرهنگ عمومی بحث طلاق و آسیب‌های ناشی از آن پیگیری و وظایفی به شهرستان‌ها در این ارتباط محول شد.

وی در ادامه از ایجاد دبیرخانه دائمی روز مازندران در مرزن‌آباد چالوس خبر داد و گفت: برنامه‌های هفته مازندران برگزار شد.

وی در پایان پیشنهاد داد که جلسات شورای فرهنگ عمومی به صورت دوره‌ای در ادارات و نهادها برگزار شود.دیدگاه شما در مورد : فعالیت87 پایگاه خبری دارای مجوز

فعالیت87 پایگاه خبری دارای مجوز تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا