امروز دوشنبه 03 اردیبهشت 1397 ساعت 10:23:48

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
آخرین اخبار

کد خبر : 5234 - تاریخ انتشار : شنبه 20 آذر 1395 - ساعت: 19:42

چاپ

ورود سامانه بارشی جدید از چهارشنبه


روزهای دوشنبه و سه‌شنبه هفته جاری در اغلب مناطق کشور جوی پایدار و آرام همراه با افزایش نسبی دما حاکم است، براین اساس افزایش نسبی آلاینده‌های جوی و کاهش کیفیت هوا در شهرهای صنعتی دور از انتظار نیست.

براساس تحلیل داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی امروز در اغلب مناطق کشور آسمان صاف است و دمای هوا در نیمه شمالی کشور به طور نسبی در حال افزایش است.

از اواخر وقت امروز با ورود موج تراز میانی جو از سمت شمال غرب کشور در برخی از این مناطق بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود که این موج روز یکشنبه در دامنه‌های البرز غربی و مرکزی و اواخر وقت یکشنبه در دامنه‌های البرز شرقی به شمال شرق کشور سبب بارش پراکنده و وزش باد خواهد شد.

روزهای دوشنبه و سه‌شنبه در اغلب مناطق کشور جوی پایدار و آرام همراه با افزایش نسبی دما حاکم است براین اساس افزایش نسبی آلاینده‌های جوی و کاهش کیفیت هوا در شهرهای صنعتی دور از انتظار نیست.

روز چهارشنبه ورود سامانه بارشی فعالی از سمت شمال غرب و غرب کشور پیش‌بینی می‌شود همچنین خلیج فارس و تنگه هرمز طی روزهای یکشنبه و دوشنبه مواج و متلاطم خواهد بود.

آسمان تهران فردا نیمه‌ ابری با احتمال بارش پراکنده به تدریج کاهش ابر و غبار محلی و در بعدازظهر ورزش باد پیش‌بینی می‌شود؛ بیشینه و کمینه دما فردا در تهران به ترتیب 9 و 1 درجه خواهد بود.

فردا شهرکرد با کمینه دمای 8 درجه زیر صفر ‌و پس از آن سنندج با کمینه دمای 7 درجه زیر صفر، سردترین شهرهای کشور و ‌بندرعباس با بیشینه دمای 27 درجه بالای صفر گرم‌ترین شهر کشور خواهد بود.

میانگین بارندگی کل کشور از ابتدای سال زراعی تا روز سوم آذرماه امسال 29.9 درصد بارش سال گذشته ثبت شده است.دیدگاه شما در مورد : ورود سامانه بارشی جدید از چهارشنبه

ورود سامانه بارشی جدید از چهارشنبه تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا