امروز سه شنبه 05 تیر 1397 ساعت 00:00:21

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
آخرین اخبار

کد خبر : 5235 - تاریخ انتشار : شنبه 20 آذر 1395 - ساعت: 19:43

چاپ

افزایش قیمت گاز امسال اتفاق نمی‌افتد


مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران گفت: افزایش قیمت گاز برای سال جاری منتفی است و برای سال اینده نیز هنوز برنامه ای اعلام نشده است.

به گزارش صدای بهشهر به نقل از روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران حمیدرضا عراقی معاون وزیر نفت در امور گاز گفت: قیمت گاز بخش خانگی در سال ٩٥ افزایش نمی یابد و برای سال آینده نیز تاکنون برنامه ای اعلام نشده است.

وی: در سال‌های گذشته شاهد افزایش پلکانی قیمت گاز بخش خانگی بوده ایم و امسال برنامه ای برای افزایش قیمت گاز این بخش نداریم.

عراقی با بیان اینکه تاکنون برنامه ای برای افزایش قیمت گاز بخش خانگی در سال آینده نیز اعلام نشده است، یادآور شد: سیاست دولت طی سال‌های گذشته براین اساس تعریف شده که قیمت گاز بخش صنایع افزایش چشمگیری نیابد و این مقدار ثابت بماند.

مدیرعامل شرکت ملی گاز ادامه داد: این موضوع نشان می دهد که سیاست دولت بر این مبنا تعریف شده که قیمت‌ گاز بخش‌های تولیدی کشور از جمله صنایع افزایش نداشته باشد.

به گزارش فارس مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران صبح امروز در دومین اجلاس بین‌المللی معدن و صنایع معدنی با توجه به ضرورت صرفه‌جویی جدی در مصرف گاز خانگی گفته بود: قیمت گاز در این بخش کم‌کم افزایش خواهد یافت، اما در ارتباط با صنایع، هدف ما این است که توسعه قیمتی زیادی نداشته باشیم و قیمت گاز صنایع خیلی افزایش نداشته باشد.دیدگاه شما در مورد : افزایش قیمت گاز امسال اتفاق نمی‌افتد

افزایش قیمت گاز امسال اتفاق نمی‌افتد تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا