امروز شنبه 01 اردیبهشت 1397 ساعت 02:57:45

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 5298 - تاریخ انتشار : شنبه 11 دی 1395 - ساعت: 16:55

چاپ
برگزاری اولین جلسه ستاد برنامه ریزی دهه فجر در بهشهر

برگزاری اولین جلسه ستاد برنامه ریزی دهه فجر در بهشهر


اولین جلسه ستاد برگزاری دهه فجر شهرستان بهشهر با حضور معاون فرماندار، فرمانده سپاه ناحیه بهشهر، شهردار رستمکلا و جمعی از رؤسای ادارات شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش خبرنگار صدای بهشهر، محمد حامدی در این نشست با با تاکید بر اینکه برنامه های دهه فجر امسال باید برمبنای تبیین ارزش های انقلاب اسلامی باشد بیان داشت : تبیین ارزش های انقلاب اسلامی و لزوم حفظ دستاوردهای انقلاب در پیشبرد اهداف نظام اسلامی از اولویت های برنامه های دهه فجر امسال است .

 

وی یادآور شد: تمامی روسای ادارت موظفند برنامه های پیشنهادی خود را در تاریخ مقر به دبیرخانه این ستاد اعلام کنند تا با برنامه ریزی های صحیح بتوانیم بهترین برنامه ها را برای مردم خصوصا جوانان در سطح شهرستان به مرحله اجرا برسانیم.

 

معاون فرماندار بهشهر نهادهای فرهنگی را مجری اصلی برنامه های دهه فجر دانشت و تاکید کرد: نهادهای فرهنگی( شهرداری ها، آموزش و پرورش و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی) در این شهرستان باید در ایام الله رسالتشان را به خوبی اجرا کنند . بخشداران منطقه هم باید برنامه های خود را در راستای برنامه های تبیینی و دستاوردهای انقلاب مدیریت کنند .


وی افزود: دیدار با امام با حضور تمامی دستگاهای اداری و اجرایی در اولین روز دهه فجر یکی از برنامه های این ستاد در ایام الله می باشد.


روابط عمومی شهرداری بهشهر با بیان اینکه امسال برنامه های این مجموعه کمی متفاوت و اصولی تر تدوین شده است تصریح کرد: برگزاری جشنواره با محوریت از انقلاب بنویس با گروه سنی آزاد، جشن پیروزی انقلاب با حضورهنرمندان ، نمایشگاه عکس فجر ، جشن فجر با عنوان انقلاب درمحله ما، مسابقات ورزشی ایروبیک بانوان درپارکها ، خاطره گویی انقلابیون، زیارتنامه شهدا در جوار ارامگاه شهدای غواص از اهم برنامه ها نیز میباشد.

 

در پایان هر یک از مسئولین شهرستان نظرات و برنامه ها و پیشنهادات خود را در زمینه هر چه با شکوه تر برگزار شدن برنامه های سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اعلام کردند.

 

 

 

 

 

انتهای پیام / ایمانه بخکشی دیدگاه شما در مورد : برگزاری اولین جلسه ستاد برنامه ریزی دهه فجر در بهشهر

برگزاری اولین جلسه ستاد برنامه ریزی دهه فجر در بهشهر تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا