امروز دوشنبه 04 تیر 1397 ساعت 23:37:44

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 5304 - تاریخ انتشار : یکشنبه 12 دی 1395 - ساعت: 15:18

چاپ
مراسم بزرگداشت سومین روز درگذشت پدر شهیدان باطبی در بهشهر برگزار شد

مراسم بزرگداشت سومین روز درگذشت پدر شهیدان باطبی در بهشهر برگزار شد


مراسم بزرگداشت سومین روز درگذشت پدرمعنوی شهرستان بهشهر ، ابوشهداء مازندران، مرحوم حاج علی اکبر باطبی با حضور حجت السلام ادیب یزدی و جمعی از مسئولان استانی و کشوری و خانواده های شهدا و اقشار مختلف مردم در مصلی امام نماز جمعه بهشهر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار صدای بهشهر , حجت السلام جباری در مراسم بزرگداشت سومین روز درگذشت پدرمعنوی شهرستان بهشهر، ابوشهداء مازندران، مرحوم حاج علی اکبر باطبی گفت: پدر شهیدان باطبی به تنهایی یک لشکر برای بهشهر بود. درگذشت ایشان یک مصیبت بزرگ برای شهرستان و مازندران بوده است.


وی برخورداری از ایمان قوی و تسیلم بودن در برابر مقدرات الهی را از جمله امتیازات ویژه باطبی دانست و گفت: یقینا شهیدان باطبی در دامان چنین خانواده رشد و نمو کردند که پرچم دار حراست از ارزش ها و ارمان های اسلام و انقلاب شدند.


امام جمعه بهشهر با اشاره به آیه «يا أَيَّتُهَا النَّفْسُ الْمُطْمَئِنَّةُ» بیان داشت: باطبی نماد صبر و شکیبایی دراین شهرستان بوده است و این مهم را میتوان از انفاق سه فرزند شهید در راه خدا درک کرد.


وی با بیان اینکه پدر شهیدان باطبی برای ما اسوه و نمونه هستند، افزود: انسان‌های پاک نزد خدای خود روزی می‌خورند و بزرگواری آنان بسیار ارزشمند است.

 


این مسئول ادامه داد: وی با حضور در تمامی مراسمات ولایت مداری را به همگان می آموخت. نصایح وی چنان بر جانها می نشست که اشک از دیدگان همه جاری می ساخت.

 


وی با بیان اینکه باطبی در ولایت فانی بود خاطر نشان کرد: شهرستان بهشهر یکی از ارکان اصلی خود را از دست داده است. مرحوم باطبی از جمله شخصیتهایی بود که باوجود بیماری ارتباط با انقلاب را قطع نکرد.

 

 

 

انتهای پیام / ایمانه یخکشی دیدگاه شما در مورد : مراسم بزرگداشت سومین روز درگذشت پدر شهیدان باطبی در بهشهر برگزار شد

مراسم بزرگداشت سومین روز درگذشت پدر شهیدان باطبی در بهشهر برگزار شد تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا