امروز دوشنبه 04 تیر 1397 ساعت 23:59:36

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 5305 - تاریخ انتشار : یکشنبه 12 دی 1395 - ساعت: 14:50

چاپ
بهره گیری بیش از 200 نفر از دانش آموزان و دانشجویان بهشهر از آموزش های مهارتی

سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای بهشهر:

بهره گیری بیش از 200 نفر از دانش آموزان و دانشجویان بهشهر از آموزش های مهارتی


سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای بهشهر گفت :‌ یکی از مؤلفه‌های اصلی توسعه انسانی، فراگیری آموزشهای مهارتی توسط دانش آموزان و دانشجویان و توانمندسازی جوانان جویای کار هر جامعه می باشد .

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید هاشمی نژاد بهشهر مهندس رامین کیانی تصریح کرد : به طور کلی توانمندسازی یعنی افزایش توانایی‌های دانش آموزان و دانشجویان به گونه‌ای که آنها به بهترین روش بتوانند به شغل مورد نظر خویش برسند و در آن موفق باشند.

 

وی اظهار داشت : اجرای طرح ارتقای شایستگی های حرفه ای دانشجویان و فارغ التحصیلان با رویکرد رفع نیاز بازار کار کشور به نیروی متخصص، از راهکار ایجاد اشتغال و رفع معضل بیکاری برای فارغ التحصیلان دانشگاهی است.


سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای بهشهر با بیان اینکه در برنامه های آموزشی باید توجه ویژه به نیازهای روز جامعه شود، گفت: یکی از راه های حل معضل بیکاری در کشور، ایجاد تعامل دو سویه بین متولیان آموزش های تئوری و مهارتی است.


کیانی تجهیزاتکارگاهی و منابع انسانی متخصصمرکز آموزش فنی و حرفه ای بهشهر را پاسخگویی نیازهای مهارتی جوانان جویای کار شهرستان دانست و اظهار داشت : هم اکنون این مرکز برای 105 نفر از دانش آموزان مقطع کاردانش در حرفه های برقکار ساختمان ، فن ورز اسکلت فلزی ، تعمیرکار لوازم خانگی ، کمک اسکلت ساز و 110 نفر از دانشجویان دانشگاه علم و فناوری مازندران و علمی کاربردی واحد بهشهر در حرفه های PLC و تعمیر ماشین های الکتریکی سه فاز ، سیستم سوخت رسانی انژکتور پراید ، سرویس و نگهداری خودرو دوره های مهارتی را در حال اجرا دارد .


وی ضمن تاکید بر تربیت نیروی متخصص جهت پیشرفت و توسعه جامعه خاطرنشان کرد: با بهره‌گیری جوانان از آموزش‌های فنی و حرفه‌ای می توان قشری کار آفرین به کشور تحویل داد.


وی خاطرنشان کرد: فراگیری مهارت علاوه بر جنبه های فنی و بالا بردن اعتماد به نفس، فرد را برای حضور موثر در بازار کار آماده می کند و در مجموع انتظار می‌رود که فرآیند توانمندسازی در نهایت به ارتقای سطح کیفی زندگی شخصی فارغ‌التحصیلان نیز کمک ‌کند.


رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای بهشهردر پایان با اشاره به تحقق 95 درصدی تعهدات این مرکز در سال جاری افزود :‌ تعهدات این مرکز دربخش آموزش در روستا، جوار دانشگاه، زندان و کمپ بیش از 100 درصد انجام شد .


مرکز فنی و حرفه ای بهشهر با آموزش سالانه بیش 1500 نفر از متقاضیان جویای مهارت یکی از قدیمی ترین مرکز فنی و حرفه ای مازندران می باشد.دیدگاه شما در مورد : بهره گیری بیش از 200 نفر از دانش آموزان و دانشجویان بهشهر از آموزش های مهارتی

بهره گیری بیش از 200 نفر از دانش آموزان و دانشجویان بهشهر از آموزش های مهارتی تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا