امروز دوشنبه 04 تیر 1397 ساعت 23:57:50

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 5309 - تاریخ انتشار : سه شنبه 14 دی 1395 - ساعت: 09:47

چاپ
اخذ 56 فقره سند موقوفات گلوگاه

اخذ 56 فقره سند موقوفات گلوگاه


رئیس اداره اوقاف گلوگاه از اخذ 56 فقره سند موقوفات این شهرستان خبر داد.

به گزارش صدای بهشهر به نقل از روابط عمومی اوقاف و امور خیریه شهرستان گلوگاه محمد حسین فاضلى اظهار داشت: 56 فقره سند مالکیت موقوفات این شهرستان از ابتدای سال تاکنون اخذ شده است.
وی افزود: این تعداد سند به مساحت بیش از 418 هکتار میباشد.

رئیس اوقاف گلوگاه با اشاره به اینکه وقف از سنت جاودان و ماندگار در جامعه است گفت: واقفینی که از مال خود گذشتند و آن را برای نیاز های روز جامعه و با نیات خیر وقف دیگران و یا جامعه وقف نمودند. وظیفه همه است مه از ان حفظ و حراست کنیم .

فاضلی از جمله کارهای ریشه ای در اوقاف را تثبیت مالکیت موقوفات. خوامد و ذکر کرد: با تثبیت مالکیت موقوفات و سند دار شده مامدگاری آن قطعی و تضمینی خواهد شد.


رییس اوقاف گلوگاه افزود: طبق تاکید ولی امر مسلمین جهان مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) و تدابیر نماینده ولی فقیه و رییس سازمان اوقاف و امور خیریه، اجرای امینانه نیات واقفین خیر اندیش یکی امورات بسیار مهم این سازمان است  که این امر به درستی و طبق نیات واقفین که در وقف نامه ذکر شد انجام میشود
محمد حسین فاضلى ادامه داد: شهرستان گلوگاه دارای حدود دویست موقوفه می باشد که درابتدای دی ماه امسال سند نه رقبه از  موقوفات کربلایی محمد روستای نیالا. و موقوفات کربلاییه لیلا روستای ریحان آباد که دارای کاربری مزروعی میباشند اخذ شده است.

وی افزود:این نه موقوفه جمعا به مساحت بیش از 27000 متر مربع می باشند که ارزش ان بیش از 1 میلیارد و 270 میلیون تومان است.

فاضلی از همه مردم و خیرین درخواست کرد تا بخشی از اموال خود را برای. نیازهای روز جامعه وقف نمایند تا جامعه از آن بهره‌مند شود.

رئیس اوقاف گلوگاه در پایان گفت:از ابتدای سال تاکنون 56 موقوفه گلوگاه سند دار شدند.دیدگاه شما در مورد : اخذ 56 فقره سند موقوفات گلوگاه

اخذ 56 فقره سند موقوفات گلوگاه تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا