امروز پنج شنبه 03 خرداد 1397 ساعت 00:47:04

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 5511 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 12 اسفند 1395 - ساعت: 20:49

چاپ
برخی مسؤولان در سخنرانی‌ها خود را مقابل رهبری قرار می‌دهند

امام جمعه عباس‌آباد:

برخی مسؤولان در سخنرانی‌ها خود را مقابل رهبری قرار می‌دهند


امام جمعه عباس‌آباد گفت: برخی مسؤولان در کشور که عهده‌دار پست و مقامی هستند در برنامه‌ها و سخنرانی‌ها با طعنه به گونه‌ای سخن می‌گویند که در مقابل رهبری قرار دارند و با این‌کار می‌خواهند به دشمنان اسلام ثابت کنند که بین بیانات رهبری و آنان تفاوت وجود دارد.

به گزارش صدای بهشهربه نقل ‌از فارس، حجت‌الاسلام سیدمصطفی محمدی بعد از ظهر امروز در ویژه برنامه شهادت حضرت زهرا(س) و سومین روز خاکسپاری شهید عباس معصومی، اظهار کرد: امت و ولایت دو قطب جدایی ناپذیر هستند و فراموش نکنیم که همراهی ملت ایران با رهبر کبیر انقلاب منجر به پیروزی ما در بهمن سال 57 شده است.

 

وی با تأکید بر اینکه اگر امت در کنار ولایت باشند حاکمیت الهی محقق می‌شود، افزود: مردم ایران امتی هستند که حمایت خود را از امام راحل قبل ورود در طی دوران امامت و همچنین در 14 خرداد 1368 به همگان ثابت کردند و این همراهی با امامت و ولایت بود که انقلاب 38 را برای نسل‌های آینده به ارمغان آورده است.

 

امام جمعه عباس‌آباد با استناد به بیانات مقام معظم رهبری از دو جنگ بزرگ یاد کرد و گفت: حال که ایران اسلامی با پیروزی انقلاب و متحمل شدن این همه سختی‌ها به پیشرفت‌های فضایی و هسته‌ای دست یافته است شایسته نیست به سرگذشت مردمان در جنگ اُحد و احزاب گرفتار شویم و باید حواسمان باشد تا تمام داشته‌هایمان را از ما نگیرند.

 

این مسؤول نافرمانی از امامت، دنیاطلبی و غفلت را عامل شکست امت دانست و ادامه داد: اگر مسلمانان خصوصاً مسؤولان ما غرق دنیاطلبی و نافرمانی از امامت شوند کشور را به‌سمت انحطاط سوق می‌دهند.

 

محمدی در ادامه به حقوق‌های نجومی اشاره کرد و گفت: اجرایی نشدن فرمان مجازات عاملان حقوق‌های نجومی و برکناری خائنان نشان از دنیاطلبی برخی افراد دارد و یقیناً زمانی‌که شکم‌ها از حرام پر شود دفاع از نظام ضعیف می‌شود.

 

وی با تأکید بر افزایش آگاهی و بیداری دینی مسلمانان، افزود: اگر ما امروز گلوگاه‌های دیپلماسی، فرهنگی، حجاب و عفاف خود را رها کنیم یقیناً شکست می‌خوریم و این هدف اصلی دشمنان اسلام است و جوانان ما باید با علم به مسائل و آگاهی بیشتر با موضوعات برخورد کنند.

 

امام جمعه عباس‌آباد، زمینی دانستن ولایت را موجب شکست امت دانست و بیان کرد: مادامی که اصلاحات سخن از محدود کردن ولایت و اختیارات می‌زدند این نشان نگاه زمینی آنان به ولایت بوده است و آنانی که در برنامه‌های خود به‌دنبال استیضاح رهبری هستند بدانند که ولایت، امری الهی است و این مهم را می‌توان از انتصاب زیبنده سیدعلی خامنه‌ای (حفظه الله) یک روز پس از رحلت رهبر کبیر انقلاب درک کرد.

 

این مسؤول خاطرنشان کرد: برخی مسؤولان در کشور که عهده‌دار پست و مقامی هستند در برنامه‌ها و سخنرانی‌ها با طعنه به گونه‌ای سخن می‌گویند که در مقابل رهبری قرار دارند و با این‌کار می‌خواهند به دشمنان اسلام ثابت کنند که بین بیانات رهبری و آنان تفاوت وجود دارد و اساس و اصل آن چیزی است که آنها می‌گویند و هدف دیگر این مسؤولان مشغول کردن مردم به مسائلی چون حقوق‌های نجومی و از این قبیل موضوعات است.

 

محمدی در پایان با اشاره به اینکه در انتخابات دقت بیشتری داشته باشیم، گفت: برای انتخابات آینده کسی را انتخاب کنیم که همسو با مقام معظم رهبری باشد و ایشان را در امر رهبری و مدیریت کشور یاری رساند و این به نفع نظام است.

 دیدگاه شما در مورد : برخی مسؤولان در سخنرانی‌ها خود را مقابل رهبری قرار می‌دهند

برخی مسؤولان در سخنرانی‌ها خود را مقابل رهبری قرار می‌دهند تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا