امروز یکشنبه 06 خرداد 1397 ساعت 02:20:02

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 5528 - تاریخ انتشار : دوشنبه 16 اسفند 1395 - ساعت: 10:55

چاپ
اعزام نخستین کاروان دانشجویان بهشهری به راهیان نور

مسؤول بسیج دانشجویی دانشکده امام خمینی(ره) بهشهر خبر داد

اعزام نخستین کاروان دانشجویان بهشهری به راهیان نور


مسؤول بسیج دانشجویی دانشکده فنی امام خمینی(ره) بهشهر گفت: نخستین کاروان دانشجویان بسیجی دانشکده فنی امام خمینی(ره) این شهرستان به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

به گزارش صداي بهشهر، امیرمهدی نادعلی یکشنبه‌شب در مراسم اعزام نخستین کاروان دانشجویان بسیجی بهشهر به راهیان نور با بیان اینکه تقویت روحیه استقامت و آشنایی با سبک زندگی شهدا، از مهمترین اهداف اعزام این دانشجویان است، اظهار کرد: مقوله اعزام کاروان راهیان نور یک راهبرد فرهنگی و مهم در نظام جمهوری اسلامی و مبتنی بر فرمایشات و توصیه‌های مقام معظم رهبری نشات گرفته است.

وی با بیان اینکه در اردوی امسال 44 نفر از دانشجویان به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می‌شنود، افزود: در این اردوها دانشجویان طی یک هفته از مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس بازدید می‌کنند.

مسؤول بسیج دانشجویی دانشکده فنی امام خمینی(ره) بهشهر تأکید کرد: اردوهای راهیان‌نور نقش به‌سزایی در آشنایی نسل‌های سوم و چهارم انقلاب اسلامی با فرهنگ و تفکر بسیجی و مفاهیم ارزشمند ایثار، شجاعت و فداکاری دارد.

این مسؤول در ادامه به تشریح برنامه‌های فرهنگی پرداخت و تصریح کرد: در این سفر معنوی برنامه‌های متعددی همچون محفل ادبی، مسابقه خاطره‌نویسی، زیارت عاشورا، ذکر صلوات، مسابقه عکاسی، دعای کمیل و مسابقات متنوع فرهنگی دیگری برگزار می‌شود.

نادعلی در پایان گفت: کاروان‌ها در این سفر از مناطق جنگی شلمچه، اروند، پاسگاه زید، طلائیه، هویزه، دهلاویه، فکه و فتح‌المبین بازدید می‌کنند/ فارسدیدگاه شما در مورد : اعزام نخستین کاروان دانشجویان بهشهری به راهیان نور

اعزام نخستین کاروان دانشجویان بهشهری به راهیان نور تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا