امروز دوشنبه 31 اردیبهشت 1397 ساعت 21:26:49

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 5540 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 18 اسفند 1395 - ساعت: 10:35

چاپ
برگزاری جشن نیکوکاری در مدارس شهرستان گلوگاه

برگزاری جشن نیکوکاری در مدارس شهرستان گلوگاه


نهال محبت و نیکوکاری در مدارس شهرستان گلوگاه کاشته شد.

به گزارش صدای بهشهر به نقل از روابط عمومی آموزش وپرورش شهرستان گلوگاه، روز سه شنبه17/12/95 جشن نیکوکاری با حضور، مدیر آموزش وپرورش، رئیس کمیته امداد، معلمان و دانش آموزان و خانواده هایشان به صورت نمادین درآموزشگاه شهید اسماعیلی گلوگاه و سید جمال ریحان آباد برگزار شد.

مدیر آموزش و پرورش گلوگاه ضمن عرض خیر مقدم به دانش آموزان،اولیاء شریف و مسئولین حاضر در جلسه، یاد شهیدان که بذل جان کردند را گرامی داشت تا ما نیز درس آموز مکتب شهیدان باشیم. و بخشی از مال خود را با دوستان خود  تقسیم کنیم و شادی و نشاط را در آغاز سال جدید به دوستان نیازمند هدیه کنیم.

فریدون کلبادی نژاد در ادامه افزود: این مراسم نمادین کلاس درسی است که اخلاق، ایثار و خوبی ها را به یکدیگر آموزش می دهیم. و رسم زندگی خدایی را می آموزیم.

در این مراسم  اسدی رئیس کمیته امداد شهرستان طی بیاناتی جشن نیکوکاری را نقطه پیوند عاطفی بی نیازان با نیازمندان دانست و آن را وظیفه شرعی و دینی هر مسلمان عنوان نمودند و خاطر نشان نمود: هدف ما از برگزاری چنین مراسم هایی در مدارس علاوه بر جمع آوری کمک برای دانش آموزان نیازمند در آستانه سال نو و تقسیم خوشحالی با آنان، بیشتر فرهنگ سازی و ایجاد بستری برای انجام این امور و کار تربیتی در فرزندانمان می باشد.

در پایان کلیه مسئولان حاضر در مراسم و معلمان، دانش آموزان و خانواده هایشان در جشن نیکوکاری شرکت نمودند و با دستان پر از مهر و نیکشان به  نیازمندان کمک کردند و لازم به ذکر است تمام کمک جمع شده در این مراسم با درصدی اضافه از سوی کمیته امداد و آموزش وپرورش به مدرسه بر گردد تا برای دانش آموزان نیازمند همین مدرسه هزینه گردد.

 در این مراسم با شکوه برنامه های متنوعی چون سرود همگانی ، نمایش، دکلمه، مسابقه و اهدای جوایز اجرا شد و از حاضران نیز پذیرایی بعمل آمد.

در حاشیه این مراسم ، مدیر آموزش وپرورش با حضور همکاران وتمامی دانش آموزان به یاد شهدای حادثه پلاسکو به کاشت نهال پرداختند.دیدگاه شما در مورد : برگزاری جشن نیکوکاری در مدارس شهرستان گلوگاه

برگزاری جشن نیکوکاری در مدارس شهرستان گلوگاه تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا