امروز دوشنبه 31 اردیبهشت 1397 ساعت 21:28:53

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 5556 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 25 اسفند 1395 - ساعت: 12:02

چاپ
خانه معلم در شهرستان گلوگاه افتتاح شد

خانه معلم در شهرستان گلوگاه افتتاح شد


خانه اسکان فرهنگیان با حضور مدیر کل آموزش و پرورش مازندران، مدیر آموزش و پرورش، مسئولان شهرستان گلوگاه و فرهنگیان گلوگاه افتتاح شد.

به گزارش صدای بهشهر، مدیر کل آموزش و پرورش مازندران در این افتتاحیه ضمن تبریک روز زن و فرارسیدن عید باستانی نوروز، اظهار داشت:در استان مازندران سالانه 20 میلیون مسافرمی آید ما نتوانستیم از این فرصت اقتصادی به خوبی استفاده کنیم، انتظار ما این است که در هر شهرستان حداقل یک خانه معلم احداث شود.

سید علی قاسمی گفت: وجود یک مرکز آموزشی رفاهی برای معلمان شهر موجب ارزش است زیرا هدف اصلی نظام،تعلیم و تربیت یک نیروی انسانی است که مهمترین سرمایه اجتماعی است، زمانی تبدیل به سرمایه خواهد شد که معلمان در حیطه روش و منش انگیزه پیدا کنند.

وی افزود: توسعه به داشتن انسان های توسعه یافته است، معلمان مشعل داران توسعه هستند و ما در این فکر هستیم که به معلمان انگیزه دهیم، در این شرایط سخت مالی توانستیم مطالبات معلمان را رتبه بندی کنیم تا حداقل فضای شهرستان ها بهتر شود.

قاسمی بیان داشت: حدود 4000 مدرسه در استان داریم، تا جایی که در توان داشتیم برا رفع مشکلات کوتاهی نکردیم، برای ادامه کار مشتاقیم و هیچ کمک را دریغ نخواهیم کرد.

وی یاد آور شد: برای راه اندازی این مرکز آموزشی رفاهی زحمات فراوان کلبادی نژاد مدیر آموزش و پرورش گلوگاه را نباید نادیده گرفت و از تلاش و پشتکار وی تقدیر کرد.

در این جلسه مدیر آموزش و پرورش گلوگاه ضمن تشکر و خیر مقدم به مدیر کل و مسئولان شهرستانی گفت: این مکان با 380 میلیون تومان بازسازی و تجهیزشد که یک سوم این مبلغ از طرف اداره کل استان اهدا شده است.

فریدون کلبادی نژاد افزود: از همه کسانی که خیر خواهانه برای ساخت خانه معلم کمک کردند بی نهایت سپاسگذاریم،در این فرصت کوتاه با دستان خالی و با کمک خیرین توانستیم این مکان را به بهره برداری برسانیم.

وی اشاره کرد: این مجموعه دارای 11 سوئیت و 5 اتاق ویژه است، سلف سرویس در حال تجهیز و سالن کنفرانس به زودی در این مکان تجهیز خواهد شد.

کلبادی نژاد یادآور شد: در تلاش هستیم تا برای احداث آشپزخانه مرکزی و خدمات رفاهی به فرهنگیان مجوز را دریافت کنیم.

 

مریم کلبادی نژادبرای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • جمعه 27 مرداد 1396 - 13:01 علی وارسته

  سلام,من یک شب به همراه خانواده مهمان خانه معلم گلوگاه بودم,از هر نظر عالی بود,واقعا دستشون درد نکنه,برخورد عالی,امکانات کامل,امیدوارم شهرستان های دیگه گلوگاه رو الگو قرار بدن.

  پاسخ به نظر
  + 0 - 0
دیدگاه شما در مورد : خانه معلم در شهرستان گلوگاه افتتاح شد

خانه معلم در شهرستان گلوگاه افتتاح شد تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا