امروز یکشنبه 06 خرداد 1397 ساعت 02:16:39

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 5561 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 26 اسفند 1395 - ساعت: 08:03

چاپ
اجرای بیش از ۳۰ پروژه محرومیت‌زدایی در شرق مازندران

مسؤول بسیج سازندگی سپاه کربلا خبر داد

اجرای بیش از ۳۰ پروژه محرومیت‌زدایی در شرق مازندران


مسؤول بسیج سازندگی سپاه کربلا مازندران از اجرای بیش از ۳۰ پروژه محرومیت‌زدایی در شرق استان خبر داد و گفت: یکی از فاکتورهای اصلی بسیج بحث محرومیت‌زدایی و ایجاد اشتغال است.

غلامرضا شریعتی چهارشنبه‌شب در جلسه شورای اداری شهرستان این شهرستان با بیان اینکه سپاه از زمان شکل‌گیری تاکنون حضور مستمر و فعالی داشته است، اظهار کرد: فعالیت و شور این نهاد در سال ۵۷ به‌عنوان حامی مردم و نظام در طی این 38 سال بر همگان آشکار شده است.

وی از تشکیل قرارگاه عمران و آبادانی در مازندران خبر داد و افزود: در سال جاری عمران و آبادانی سه دهستان در بهشهر، ساری و تنکابن دستور کار قرار گرفته است.

مسؤول سازمان بسیج سازندگی سپاه کربلای مازندران ادامه داد: در این قرارگاه فعالیت‌هایی در حوزه‌های زیرساختی، اشتغالزایی، فرهنگ و آموزش و بهداشت و درمان ارائه می‌شود.

شریعتی تصریح کرد: در حال حاضر بیش از ۳۰ پروژه در شرق استان مازندران محقق شد که بخش عمده‌ای از این پروژه‌ها در سال جاری با توجه به شعار سال انجام شده است.

وی به پروژه های اجرایی در خصوص محرومیت‌زدایی اشاره کرد و گفت: در حوزه جاده، راه‌سازی، آماده‌سازی 60 کیلومتر راه روستایی برای دو شهرستان در دستور کار قرار دارد/ فارسدیدگاه شما در مورد : اجرای بیش از ۳۰ پروژه محرومیت‌زدایی در شرق مازندران

اجرای بیش از ۳۰ پروژه محرومیت‌زدایی در شرق مازندران تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا