امروز دوشنبه 31 اردیبهشت 1397 ساعت 21:34:47

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 5564 - تاریخ انتشار : جمعه 27 اسفند 1395 - ساعت: 15:24

چاپ
فعالیت بیش از 18 پایگاه فضای مجازی در کانون‌های بسیج رسانه مازندران

مسؤول فضای مجازی بسیج رسانه مازندران خبر داد

فعالیت بیش از 18 پایگاه فضای مجازی در کانون‌های بسیج رسانه مازندران


مسؤول فضای مجازی بسیج رسانه مازندران با اشاره به فعالیت مدیران فضای مجازی در کانون‌های بسیج رسانه گفت: در سال جاری بیش از 18 پایگاه فضای مجازی در استان مازندران فعال شده است.

امیرمحمد محمدی اظهار کرد: در راستای اجرا و تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در ارتباط با اهمیت بسیار بالای فضای مجازی و لزوم شبکه‌سازی در این عرصه، مدیریت فضای مجازی سازمان بسیج رسانه مازندران بر آن شد تا با فعالسازی پایگاه‌های فضای مجازی در سطح استان (از طریق کانون‌های بسیج رسانه مازندران) گامی مؤثر در این راستا بردارد.

وی در ادامه به مهم‌ترین اقدامات سازمان بسیج رسانه مازندران در حوزه فضای مجازی پرداخت و افزود: انتصاب مدیران فضای مجازی کانون‌های بسیج رسانه از میان نخبگان رسانه‌ای استان، راه‌اندازی کانال‌های تلگرامی صالحین در تمامی کانون‌های بسیج رسانه مازندران، برگزاری «جشنواره ابوذر»، راه اندازی وبلاگ "مطیع رهبر"، نشر و باز نشر منشور اخلاقی فضای مجازی، تهیه بانک اطلاعات رسانه‌ای پیرامون شبکه های اجتماعی و انتشار مقاله‌ها و یادداشت‌های تخصصی مرتبط با فضای مجازی تنها گوشه‌ای از فعالیت این سازمان در حوزه فضای مجازی است.

مسؤول فضای مجازی بسیج رسانه مازندران تصریح کرد: معرفی معروف گمشده در رسانه (صداقت)، برگزاری سه دوره نشست استانی مدیران فضای مجازی، حضور فعال تیم فضای مجازی بسیج رسانه مازندران در نمایشگاه مطبوعات کشور، فعالسازی کمیسیون‌های فضای مجازی کانون‌های بسیج رسانه و تشکیل شورای فضای مجازی بسیج رسانه مازندران از دیگر اقدامات انجام شده در این سازمان است.

این مسؤول با بیان اینکه امروزه همه ما رسانه هستیم و وظیفه ما انتقال حقیقت است، اظهار کرد: به فرموده رهبر معظم انقلاب اصحاب رسانه رسالت دارند آنچه را که می‌بینند به درستی بنویسند.

وی تأکید کرد: همه باید تلاش کنیم تا بسیج رسانه به‌عنوان یک تشکل به موفقیت برسد و ایجاد این تشکل به خودی خود عامل پیشگیرانه در برابر تهدیدات داخلی و خارجی است.

محمدی با اشاره به تأسیس بسیج رسانه بهشهر همگام با راه‌اندازی سایر دفاتر بسیج در مازندران، اظهار کرد: بسیج رسانه بهشهر با فعالیت بیش از 30 فعال رسانه‎ای شامل خبرنگاران، مدیران مسؤول رسانه‎های مکتوب و مجازی و مسؤولان فرهنگی جایگاه خوبی در پوشش رسانه‌ای بدست آورده است.

مسؤول فضای مجازی بسیج رسانه مازندران از برگزاری دوره آموزش خبرنگاری در شرق مازندران خبر داد و گفت: دوره‌ آموزش خبرنگاری و خبرنویسی منطقه شرق مازندران شامل شهرستان‌های بهشهر، نکا، میاندورود و گلوگاه به‌منظور توانمندسازی افراد علاقه‌مند به فعالیت در عرصه نشریات دانشجویی، رسانه و روزنامه‌نگاری در بهشهر برگزار شده است.

محمدی خاطرنشان کرد: با توجه به استقبال در برگزاری این دوره آموزشی برگزاری دوره‌های آموزشی فضای مجازی در دستور کار این سازمان قرار دارد تا به این مهم سطح آگاهی افراد خصوصاً جوانان را در حوزه فرهنگی و ترفندهای دشمنان اسلام بالا ببریم/ فارسدیدگاه شما در مورد : فعالیت بیش از 18 پایگاه فضای مجازی در کانون‌های بسیج رسانه مازندران

فعالیت بیش از 18 پایگاه فضای مجازی در کانون‌های بسیج رسانه مازندران تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا