امروز پنج شنبه 03 خرداد 1397 ساعت 00:54:22

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 5565 - تاریخ انتشار : جمعه 27 اسفند 1395 - ساعت: 15:26

چاپ
مردم منتظر بهبود معیشت و سطح اقتصاد زندگیشان هستند

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه مازندران:

مردم منتظر بهبود معیشت و سطح اقتصاد زندگیشان هستند


رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه مازندران گفت: باید یک محاسبه‌ای کنیم که در یکسال گذشته چه کرده‌ایم و مردم همه در انتظار این مهم هستند که در سالی که با شعار اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل سپری شد چه میزان مشکلات آنان حل و تا چه حد معیشت اقتصادیشان بهبود یافته است.

حجت‌الاسلام محمد انتظاری در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه امروز با تبریک سالروز ولادت حضرت زهرا(س) و فرارسیدن سال‌نو به تشریح اهداف بشر پرداخت و اظهار کرد: اهداف تعالی بشر به حکم عقلانیت و بنا به شعار مقدس اسلام عبادت و ربوبیت خداوند متعال است.

وی افزود: انسان بالافطره به زیبای، تعاون و کمک به دیگران گرایش دارد و در مقابل با زشتی‌ها و بداخلاقی‌های اجتماعی برخورد می‌کند.

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه مازندران یکی از عوامل سقوط و بیچارگی مردم را ابتلا به گناه و دور ماندن از اهداف خلقت عنوان کرد و ادامه داد: انسان بداخلاق با ارتکاب به گناه و دور شدن از اهداف خلقت به شیطان لعین نزدیک می‌شود و فراموش نکنیم که همه انسان‌ها در برابر جامعه و همنوع‌های خود مسؤول است.

این مسؤول با اشاره به قرار داشتن در آستانه سال جدید اظهار کرد: باید یک محاسبه‌ای کنیم که در یکسال گذشته چه کرده‌ایم و چقدر ارتقا داشته‌ایم و مردم همه در انتظار این مهم هستند که در سالی که با شعار اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل سپری شد چه میزان مشکلات آنان حل و تا چه حد معیشت اقتصادیشان بهبود یافته است.

انتظاری خاطرنشان کرد: مسؤولانی که در این حوزه موفق عمل کرده‌اند قابل قدردانی هستند و آن دسته از مدیرانی که در اجرایی کردن منویات رهبری کوتاهی کرده‌اند باید با مدیریت جهادی و تلاش مضاعف خود را به همگان ثابت کنند.

وی با بیان اینکه خدمت به مردم یک فرایند مستمر و همیشگی است، تصریح کرد: با توجه به تأکید اسلام نسبت به محرومیت‌زدایی و رفع فقر در جامعه  نباید نسبت به گرفتاری‌های مردم بی‌تفاوت بود چرا که این مهم نشان از بی‌بهرگی از دین و فرامین اسلامی است.

انتظاری افزود: برگزاری ستاد امر به معروف و نهی از منکر و شورای فرهنگ عمومی از مسؤولیت‌های خطیر ائمه جمعه است که مسؤولان فرهنگی اجتماعی امنیتی برای احیای ارزش‌های آن کوشا باشند.

وی با بیان اینکه حجت‌الاسلام سیدعربعلی جباری یکی از موفق‌ترین امامان جمعه در بین چهره‌های انقلابی و ولایی شناخته شده است، خاطرنشان کرد: در مدت سه سال که این مسؤولیت خطیر بر عهده وی بوده است، شاهد تحولات جدی در خصوص حضور پُرشور و با نشاط مردم  و همچنین جذب جوانان بوده‌ایم و این نشان از این دارد که راه و هدف امام جمعه فقید بهشهر آیت‌الله سیدصابر جباری همچنان ادامه دارد.

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه مازندران با اشاره به نزدیک شدن به انتخابات سال 96 گفت: انتخابات روز امتحان بزرگ و سرنوشت‌ساز است که سرنوشت چهار ساله کشور را رغم می‌زند و مردم ما با حضور حداکثری در پای صندوق‌های رأی حماسه دیگری در فصل اول سال 96 رقم می‌زنند و با این اقدام دوستان انقلاب را امیدوار و دشمنان اسلام را مأیوس‌تر از قبل می‌کنند/ فارسدیدگاه شما در مورد : مردم منتظر بهبود معیشت و سطح اقتصاد زندگیشان هستند

مردم منتظر بهبود معیشت و سطح اقتصاد زندگیشان هستند تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا