امروز یکشنبه 06 خرداد 1397 ساعت 02:14:34

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 5571 - تاریخ انتشار : دوشنبه 07 فروردین 1396 - ساعت: 19:08

چاپ
اسکان حدود 2 هزار نفر مسافر در مدارس بهشهر

مدیر آموزش و پرورش بهشهر عنوان کرد

اسکان حدود 2 هزار نفر مسافر در مدارس بهشهر


مدیر آموزش و پرورش بهشهر از اسکان بیش از یک‌هزار و ۹۶۷ نفر مسافر نوروزی تا صبح امروز خبر داد.

قربانعلی اصغری با اشاره به رشد ۹ درصدی اسکان مسافران نوروزی، اظهار کرد: با برنامه‌ریزی انجام شده، آموزش و پرورش بهشهر با آمادگی کامل آماده میزبان مسافران نوروزی به ویژه فرهنگیان شد که تاکنون با آماده ساختن شرایط لازم به منظور اسکان مسافران به نحو مطلوب توانسته خدمات خوبی به مسافران نوروزی استان مرکزی ارائه کرد.


وی افزود: آخرین آمار اسکان فرهنگیان تا صبح امروز ۳۵۸ خانوار فرهنگی و غیر فرهنگی را شامل می‌شود که این رقم نسبت به سال گذشته در همین روز سیر صعودی را نشان می‌دهد.


مدیر آموزش و پرورش بهشهر با اشاره به استقبال خوب مسافران نوروزی برای اسکان، بیان کرد: در سال‌جاری 20 مدرسه و یک مرکز رفاهی و آموزشی فرهنگیان در قالب 170 کلاس و اتاق برای رفاه حال مسافران نوروزی در شهرستان بهشهر در دستور کار قرار گرفته است.

این مسؤول ادامه داد: در بخش یانه‌سر چهار مدرسه شبانه‌روزی برای اقامت مسافران نوروزی با امکانات مجهز آماده پذیرایی از مسافران نوروزی در مناطق بالادست است.


اصغری به درجه‌بندی محل اسکان فرهنگیان اشاره کرد و یادآور شد: این مدارس به صورت ویژه، الف، ب و برپایی چادر هستند که در مدارس امکانات رفاهی و سیستم سرمایشی و گرمایشی پیش‌بینی شده است، تعرفه اسکان از ۱۸۰ هزار ریال برای برپایی چادر تا ۲۸۰ هزار ریال برای هر اتاق ویژه متغیر است.

وی در پایان گفت: ستاد اسکان مسافران نوروزی فرهنگیان بهشهر فعالیت خود را از ۲۸ اسفندماه ۱۳۹۵ آغاز و تا ۱۳ فروردین ۱۳۹۶ ادامه دارد/ فارسدیدگاه شما در مورد : اسکان حدود 2 هزار نفر مسافر در مدارس بهشهر

اسکان حدود 2 هزار نفر مسافر در مدارس بهشهر تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا