امروز یکشنبه 06 خرداد 1397 ساعت 02:16:54

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 5573 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 09 فروردین 1396 - ساعت: 21:19

چاپ
 افزایش ۱۱ درصدی قیمت دانه های روغنی کلزا

معاون امور زراعت وزیر جهاد کشاورزی خبر داد

افزایش ۱۱ درصدی قیمت دانه های روغنی کلزا


عباس کشاورز عصر چهارشنبه در بازدید از مزارع کلزای بهشهر در جمع خبرنگاران افزود: در سال جاری در خرید کلزا از کشاورزان همچون سال گذشته شرکت غله و خدمات بازرگانی دولتی وارد عمل می شویم و قیمت های تضمینی و پرداخت به موقع خواهد بود.

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، عباس کشاورز عصر چهارشنبه در بازدید از مزارع کلزای بهشهر در جمع خبرنگاران افزود: در سال جاری در خرید کلزا از کشاورزان همچون سال گذشته شرکت غله و خدمات بازرگانی دولتی وارد عمل می شویم و قیمت های تضمینی و پرداخت به موقع خواهد بود.

وی اظهار کرد: در خرید کلزا از کلزاکاران و پرداخت پول کلزا به کشاورزان مشکلی وجود ندارد و همچون سال گذشته به موقع پرداخت می شود.

به گفته کشاورز، در سال جاری ۱۳۰ هزارهکتر از اراضی کشور به کلزا اختصاص یافته است که شاهد رشد سه برابری این محصول بودیم تا در بخش دانه های روغنی به رقم قابل قبول رسیده و از وابستگی به خارج از کشور رها شویم.

معاون امور زراعت وزیر جهاد کشاورزی با اعلام اینکه حدود ۳.۵ میلیون تن ظرفیت تصفیه و بیش از ۵ میلیون تن ظرفیت روغن کشی در کشور فراهم است، خاطر نشان کرد: انتظار داریم صنایع هم در این بخش وارد عمل شده و برای خرید محصول به کمک ما بشتابند.

کشاورز گفت: در سال جاری با رشد سه برابری کشت کلزای در کشور به توانمندی مناسبی رسیدیم و انتظار داریم در سال اینده با جهش بیشتری در این راستا حرکت کنیم.دیدگاه شما در مورد : افزایش ۱۱ درصدی قیمت دانه های روغنی کلزا

 افزایش ۱۱ درصدی قیمت دانه های روغنی کلزا تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا