امروز دوشنبه 31 اردیبهشت 1397 ساعت 21:22:02

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 5581 - تاریخ انتشار : سه شنبه 15 فروردین 1396 - ساعت: 22:13

چاپ
بهره‌مندی بیش از 3 هزار نفر مسافر از خدمات اسکان فرهنگیان بهشهر

مدیر آموزش و پرورش بهشهر اعلام کرد

بهره‌مندی بیش از 3 هزار نفر مسافر از خدمات اسکان فرهنگیان بهشهر


مدیر آموزش و پرورش بهشهر از افزایش اسکان مسافران نوروزی در این شهرستان خبر داد و گفت: بیش از 3 هزار و 71 نفر مسافر نوروزی تاکنون از خدمات اسکان فرهنگیان در بهشهر استفاده کرده‌اند.

قربانعلی اصغری، با بیان اینکه آموزش و پرورش مقدمات پذیرایی از مسافران نوروزی به بهشهر را در این ایام فراهم کرده است، اظهار کرد: از سوی ستاد اسکان مسافران نوروزی بهشهر بیش از 170 کلاس درس در 20 مدرسه و یک مرکز رفاهی و آموزشی فرهنگیان برای اسکان مسافران نوروزی آماده شده بود.

وی با اشاره به اینکه آمار اسکان یافتگان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته افزایش یافته است، افزود: آخرین آمار اسکان فرهنگیان 497 خانوار فرهنگی و 91 خانوار غیر فرهنگی را شامل می‌شود که این رقم نسبت به سال گذشته در همین ایام سیر صعودی را نشان می‌دهد.

مدیر آموزش و پرورش بهشهر تصریح کرد: فضاهای در نظر گرفته شده برای اسکان با توجه به امکانات موجود به‌صورت ویژه ، الف ، ب و ج درجه‌بندی شدند.

این مسؤول ادامه داد: آموزش و پرورش بهشهر از تمامی ظرفیت‌های خود از جمله مراکز شبانه‌روزی و کلاس مدرسه ها برای رفاه حال مهمانان نوروزی استفاده کرده است.

اصغری خاطرنشان کرد: در ایام نوروز 35 کلاس از گروه ویژه، 21 کلاس از گروه الف، 58 کلاس از گروه ب و 56 کلاس از گروه ج مورد استفاده مسافران نوروزی قرار گرفته است.

وی یادآور شد: ارائه خدمات مطلوب، امدادرسانی مناسب، اسکان و آسایش به همراه آرامش می‌تواند در تبلیغات مناسب برای پیشرفت، توسعه و شناخت بیشتر شهرستان تأثیرگذار باشد.

مدیر آموزش و پرورش بهشهر در پایان گفت: ستاد اسکان مسافران نوروزی فرهنگیان بهشهر از 28 اسفند ۱۳۹۵ افتتاح و تا روز 12 فروردین پذیرای مهمانان نوروزی از استان‌ها و شهرستان‌ها مختلف بود.

 

 

 

انتهای پیام/ ایمانه یخکشی دیدگاه شما در مورد : بهره‌مندی بیش از 3 هزار نفر مسافر از خدمات اسکان فرهنگیان بهشهر

بهره‌مندی بیش از 3 هزار نفر مسافر از خدمات اسکان فرهنگیان بهشهر تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا