امروز دوشنبه 04 تیر 1397 ساعت 08:15:34

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 5584 - تاریخ انتشار : یکشنبه 20 فروردین 1396 - ساعت: 11:08

چاپ
افتتاح و کلنگ‌زنی 11 پروژه در منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد

فرماندار بهشهر اعلام کرد

افتتاح و کلنگ‌زنی 11 پروژه در منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد


فرماندار بهشهر افتتاح و کلنگ‌زنی 11 پروژه در منطقه ویژه اقتصادی و بندر امیرآباد اشاره کرد و گفت: این پروژه‌ها با اعتبار 833 میلیارد تومانی فرصت اشتغال یک‌هزار و 711 نفر را فراهم می‌کند.

سیدخالق سجادی شنبه‌شب در جلسه ستاد سفر رئیس جمهور به مازندران، اظهار کرد: در سالی که با نام اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نام‌گذاری شده است برآنیم تا با میزبانی از رئیس جمهور و هیأت دولت پروژه‌های عظیمی را در شهرستان افتتاح و کلنگ‌زنی کنیم و با این مهم موجبات تولید و اشتغالزایی را فراهم کنیم.

وی بیان کرد: سهم شهرستان بهشهر از اعتبارات اختصاص یافته برای کلنگ‌زنی و افتتاح پروژه‌های عمرانی و صنعتی بیش از یک سوم از اعتبار 3 هزار میلیارد تومانی مازندران است.

فرماندار بهشهر با اشاره به سفر ریاست جمهوری و کلنگ‌زنی بزرگ‌ترین شهرک صنعتی شرق مازندران افزود: احداث شهرک صنعتی هزار هکتاری شرق مازندران در شهرستان بهشهر می‌تواند محرک اصلی برای استقرار صنایع مادر در این شهرک باشد و احداث این شهرک مانع مهاجرت جوانان تحصیل‌کرده به استان‌های دیگر می‌شود.

این مسؤول با بیان اینکه با راه‌اندازی این شهرک معضل بیکاری تاحدودی برطرف می‌شود، ادامه داد:
با اعتبار بیش از 300 میلیارد تومان یقیناً درسال جاری شاهد اشتغال بیش از 1000 نفر متخصص و نیروهای کار در این مجموعه هستیم.

سجادی به تشریح پروژه‌ها در سفر هیأت دولت به مازندران پرداخت و گفت: کلنگ‌زنی و افتتاح متمرکز بیش از 13 پروژه در شهرستان بهشهر با اعتبار کل 1148 میلیارد تومان از دیگر پروژه‌های شهرستان است که با اعتبار دولتی و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی تأمین شده است و بهره‌برداری از این طرح فرصت اشتغال مستقیم یک‌هزار و 911 نفر را فراهم می‌آورد.

وی به افتتاح و کلنگ‌زنی 11 پروژه در منطقه ویژه اقتصادی و بندر امیرآباد اشاره کرد و افزود: این پروژه با اعتبار 833 میلیارد تومانی فرصت اشتغال یک‌هزار و 711 نفر را فراهم می‌کند، این طرح شامل احداث 6 پست اسکله و حفاظت دیواره‌ای، آبراهه و لایروبی، دیوار حفاظت ساحلی اراضی شرقی، احداث سیلوی غلات( شرکت‌های زر ماگارین و عصر متین)، احداث مخازن روغن خوراکی، تجهیزات عملیات تخلیه و بارگیری، احداث انبار سرپوشیده (هزاره سوم مازندران)، احداث کارخانه پارکت، ورق فشرده سبک و درب چوبی (شرکت آرین‌سینا)، احداث کارخانه MDF آرین شیمی، مجتمع کاغذ تبریز، عملیات اجرایی اتصال اسکله رورو ریلی بندر به شبکه راه آهن سراسری کشور است.

فرماندار بهشهر گفت: افتتاح پروژه چهار بانده بندر به رستمکلا با اعتبار 15 میلیارد تومان از دیگر برنامه‌های یک‌روزه سفر هیأت دولت به مازندران است/ فارس

 

 

 

انتهای پیام/ ایمانه یخکشی

 

 

 دیدگاه شما در مورد : افتتاح و کلنگ‌زنی 11 پروژه در منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد

افتتاح و کلنگ‌زنی 11 پروژه در منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا