امروز دوشنبه 31 اردیبهشت 1397 ساعت 21:20:03

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 5596 - تاریخ انتشار : دوشنبه 21 فروردین 1396 - ساعت: 22:23

چاپ
 همایش پدران آسمانی در بهشهر برگزار شد

همایش پدران آسمانی در بهشهر برگزار شد


ششمین همایش پدران آسمانی در سالن بصیرت شهرستان بهشهر برگزارشد .

به گزارش خبرنگار ایلنا ازبهشهر، ششمین دوره از همایش پدران آسمانی شامگاه روز دوشنبه در سالن فرهنگی هنری بصیرت برگزارشد.

 

امام جمعه شهرستان بهشهر در این همایش بر ضرورت شناخت ویژگی های پدران آسمانی تاکید کرد و گفت:پدراسمانی یعنی پدر مسئول، مکلف،متعهد که برای نسل خود چیزی جز ادب الهی و تربیت اصولی نمی خواهد.
 
حجت الاسلام والمسلمین سید عربعلی جباری دستیابی به محبوبیت حق تعالی را ویژگی نخست این مردان بزرگ برشمرد و افزود: عملکرد اعتقادی و باورانه محبوب خدا است که هم خدا آن را دوست دارد و هم او به خدا عشق می ورزد.
 
وی ادامه داد: شجاعت،استقامت،دلیری، پایمردی، مقاومت در برابر دشمنان،تواضع، انقلابی بودن و انقلابی ماندن از ویژگی های دیگر  پدران آسمانی است.
 
امام جمعه شهرستان بهشهر گفت: این مردان بزرگ در تربیت فرزندان بیشترین دغدغه داشتند چراکه فرزندان باید خصال پدران آسمانی بشناسند و الگو برداری کنند.
 
حجت الاسلام  والمسلمینجباری شناخت ویژگی هاو نصایح  شهدا  را هدف چنین همایش هایی برشمرد و خاطرنشان کرد:توجه و تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری  سفارش همه پدران آسمانی است.
 
وی با اشاره به شعارسال ادامه داد:درسال اقتصاد مقاومتی،تولید واشتغال بایست برای رشد فکری،ایمان،مادی و معنوی شهرستان تلاش کرد و اقدامات اساسی در راستای اشتغال جوانان انجام داد.
 
امام جمعه شهرستان بهشهر تصریح کرد:اعضای شوراهای اسلامی شهر وروستا به فکر مردم باشند و در انتخابات پیش رو باید کسی را انتخاب کرد که فعال،پرکار،صادق، امین ، باتجربه،متخصص ودلسوز مردم باشند.
 
 


دیدگاه شما در مورد : همایش پدران آسمانی در بهشهر برگزار شد

 همایش پدران آسمانی در بهشهر برگزار شد تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا