امروز دوشنبه 07 خرداد 1397 ساعت 14:28:57

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
آخرین اخبار

کد خبر : 5603 - تاریخ انتشار : دوشنبه 28 فروردین 1396 - ساعت: 20:21

چاپ

اقتصاد کشور در سراشیبی قرار دارد


نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت: ایران اسلامی با دستاوردهای متعدد، در عرصه مدیریت، معیشت و اقتصاد در سراشیبی قرار گرفته است.

به گزارش صدای بهشهر به نقل از فارس، جواد کریمی قدوسی ظهر امروز در دیدار اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با آیت‌الله نوری همدانی با بیان اینکه مواضع شما در برهه‌های مختلف انقلاب چشمگیر و در راستای حفظ نظام اسلامی بوده است، اظهار داشت: منویات و مواضع شما چون خورشیدی پرنور در برهه‌های مختلف نظام دل‌های جوانان را روشن کرده است.

وی با بیان اینکه ایران اسلامی با دستاوردهای متعدد و هزینه‌ها در عرصه مدیریت، اقتصاد، معیشت و اقتصاد در سراشیبی قرار گرفته است گفت: رهبری بر این مساله تاکید کرده‌اند و خواستار اقدام جدی خواص جامعه شده‌اند.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی مشکلات فعلی جامعه را متاثر از اقدام نامناسب مدیران دانست و گفت: این وضعیت نتیجه جریان منحط غرب‌گرایی است که همه مشکلات را با همراهی با غرب می‌خواهند حل کنند.

وی با اشاره به بخشی از سخنان رهبری در خصوص مشکلات کشور بیان کرد: مردم ناراحتی و غم جدی در خصوص مشکلات کشور دارند و نیازمند اقدامی جدی در این زمینه هستیم.

کریمی قدوسی تصریح کرد: امیدواریم پس از سال‌ها دولتی انقلابی زمام امور را به دست گرفته و مشکلات کشور را برطرف کنددیدگاه شما در مورد : اقتصاد کشور در سراشیبی قرار دارد

 اقتصاد کشور در سراشیبی قرار دارد تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا