امروز یکشنبه 31 تیر 1397 ساعت 19:00:12

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 5613 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 30 فروردین 1396 - ساعت: 16:17

چاپ
کارگاه آموزشی آشنایی با میراث فرهنگی در عباس‌آباد بهشهر برگزار شد

به مناسبت گرامی‌داشت روز جهانی بناهای تاریخی

کارگاه آموزشی آشنایی با میراث فرهنگی در عباس‌آباد بهشهر برگزار شد


سرپرست پایگاه جهانی باغ عباس‌آباد بهشهر گفت: به‌مناسبت گرامی‌داشت روز جهانی بناها و محوطه‌های تاریخی، دوره‌های آموزشی آشنایی با میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در پایگاه میراث جهانی باغ عباس‌آباد بهشهر برگزار شده است.

حمید عمرانی‌رکاوندی از برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با میراث فرهنگی در پایگاه میراث جهانی باغ عباس‌آباد بهشهر خبر داد و اظهار کرد: این کارگاه با حضور دانشجویان رشته معماری مؤسسه آموزش عالی توحید گلوگاه، دانش‌آموزان رشته گردشگری دبیرستان دخترانه حضرت زهرا(س) بهشهر با شعار «میراث فرهنگی و گردشگری پایدار» در پایگاه میراث جهانی باغ عباس‌آباد بهشهر برگزار شده است.

وی افزود: در این کارگاه مباحثی تحت عنوان باستان شناسی، چیستی و چرایی، گونه‌های گیاهی باغ عباس‌آباد و معرفی باغ تاریخی عباس‌آباد توسط کارشناسان این پایگاه به علاقه‌مندان آموزش داده شده است.

سرپرست پایگاه جهانی باغ عباس‌آباد بهشهر تصریح کرد: آشنایی با مباحث حوزه‌های یاد شده از اهم موضوعات در حوزه آموزشی است چرا که اهمیت موضوعات میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری باید به‌عنوان دروس علمی مورد توجه فراگیران قرار گیرد تا نسل‌های بعدی در پاسداشت از این مواریث پر تلاش و کوشا باشند.

این مسؤول گفت: در این دوره مدیر انجمن مردمی حمایت از میراث فرهنگی هوتو نکاتی را در خصوص وضعیت میراث فرهنگی در مازندران و خصوصاً شهرستان بهشهر و همچنین لزوم پاسداری از آثار تاریخی ارائه کرد/فارس

 

 

 

انتهي پيام/ ايمانه يخكشي

 

 دیدگاه شما در مورد : کارگاه آموزشی آشنایی با میراث فرهنگی در عباس‌آباد بهشهر برگزار شد

کارگاه آموزشی آشنایی با میراث فرهنگی در عباس‌آباد بهشهر برگزار شد تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا