امروز شنبه 05 خرداد 1397 ساعت 12:49:21

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
آخرین اخبار

کد خبر : 5619 - تاریخ انتشار : شنبه 02 اردیبهشت 1396 - ساعت: 16:29

چاپ

اولین خرید استقلال مشخص شد


مهاجمی که پیراهن او هنوز استفاده نشده، اولین خرید آبی‌پوشان برای فصل آینده خواهد بود.
به گزارش صدای بهشهر به نقل از میزان، سجاد شهباززاده یک فصل کابوس‌واری را سپری کرد و منتظر است تا هر چه زودتر فصل به پایان برسد.
 
استقلال با تصمیم علیرضا منصوریان پیش از آغاز فصل جاری، بازیکنانی چون علی قربانی، آرش افشین و کاوه رضایی را جذب کرد تا کنار جابر انصاری و شهبازاده، خط حمله را تشکیل دهند اما شهباززاده که از ترکیه پیشنهادی به او رسیده بود، قید حضور در استقلال را زد تا در سوپرلیگ ترکیه بدرخشد؛ غافل از اینکه روزهای بدی در انتظار اوست.
 
شهباززاده با وجود سماجت منصوریان برای عدم جدایی راهی آلانیا اسپور ترکیه شد اما جایی در ترکیب این تیم نداشت. سرمربی استقلال در نیم‌فصل دوم از این بازیکن خواست به استقلال بازگردد که شهباززاده با این موضوع موافقت کرد و رضایت‌نامه خود را از آلانیااسپور گرفت اما استقلال از پنجره نقل و انتقالات نیم‌فصل محروم شد تا این بازیکن نتواند به استقلال برود.
 
شهباززاده برای اینکه تا نیم‌فصل در تیمی حضور داشته باشد، راهی تراکتورسازی شد که هم جزو مدعیان قهرمانی بود، هم امیر قلعه‌نویی، سرمربی سابق خود را آنجا می‌دید و هم اینکه آذری‌زبان و حضور در تبریز برای او راحت‌تر بود.
 
باز بدشانسی سراغ مهاجم پیشین استقلال آمد و تراکتورسازی هم از نقل و انتقالات محروم شد. شهباززاده با این شرایط با پیشنهاد نفت تهران روبرو شد و به این تیم رفت تا تحت نظر علی دایی کار کند.
 
وی تا اینجای فصل در نفت عملکرد خوبی نداشته است اما منصوریان به او پیغام داده شماره 10 استقلال همچنان برای او خواهد بود. مهاجم پیشین استقلال هم گفته که پس از پایان فصل به استقلال می‌پیوندد.


دیدگاه شما در مورد : اولین خرید استقلال مشخص شد

اولین خرید استقلال مشخص شد تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا