امروز یکشنبه 31 تیر 1397 ساعت 19:04:22

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 5632 - تاریخ انتشار : یکشنبه 03 اردیبهشت 1396 - ساعت: 16:31

چاپ
حضور 24 هزار دانش‌آموز بهشهری در المپیاد ورزشی

مدیر آموزش و پرورش بهشهر اعلام کرد

حضور 24 هزار دانش‌آموز بهشهری در المپیاد ورزشی


مدیر آموزش و پرورش بهشهر از حضور 24 هزار دانش‌آموز بهشهری در المپیاد ورزشی درون مدرسه‌ای خبر داد.

قربانعلی اصغری بعد از ظهر امروز در مراسم اختتامیه سومین المپیاد ورزشی درون مدرسه‌ای در این شهرستان، از حضور 24 هزار دانش‌آموز دختر و پسر خبر داد و گفت: در سال تحصیلی 95-96 دانش‌آموزان بهشهری در قالب 181 مدرسه در مقاطع ابتدایی، متوسطه و هنرستان‌های فنی و کار و دانش به رقابت با هم پرداختند.

وی به اهداف کلی برگزاری سومین المپیاد ورزشی درون مدرسه‌ای اشاره کرد و افزود: توسعه و ارتقای آمادگی جسمانی و مهارت‌های ورزشی و ارتقای سطح سلامت جسمی و روحی دانش‌آموزان از اهداف اصلی و کلی به‌شمار می‌رود.

مدیر آموزش و پرورش بهشهر ادامه داد: راه‌اندازی نهضت داوطلبی در تربیت‌بدنی و ورزش دانش‌آموزانی کشور، تبلور جلوه‌های ورزش همگانی و افزایش جمعیت زیرپوشش فعالیت‌های تربیت‌بدنی و ورزش دانش‌آموزی، ترویج اصول ورزش جوانمردانه و آموزه‌های پهلوانی و منش اخلاقی ورزش در بین شرکت‌کنندگان و همچنین افزایش اعتماد مدیریت آموزشگاهی و اعتماد جمعی و فردی از دیگر اهداف این برنامه بود.

این مسؤول یادآور شد: سومین المپیاد ورزشی درون‌مدرسه‌ای از ابتدای سال تحصیلی با شعار تحصیل، تهذیب، ورزش برگزار شد و شاهد کسب عنوان‌های قهرمانی زیادی در رشته‌های مختلف ورزشی در این شهر بوده‌ایم.

اصغری با بیان علت برگزاری مراسم افتتاحیه و اختتامیه این المپیاد در مدرسه دخترانه، گفت: قابلیت‌های حرکتی دختران بیش از پسران است و محدودیت‌های حضور آنها برای ورزش در جامعه باعث شده تا در این بخش اهمیت بیشتری به دختران دهیم/فارس 

 

 

انتهاي پيام/ ايمانه يخكشيدیدگاه شما در مورد : حضور 24 هزار دانش‌آموز بهشهری در المپیاد ورزشی

حضور 24 هزار دانش‌آموز بهشهری در المپیاد ورزشی تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا