امروز دوشنبه 04 تیر 1397 ساعت 04:35:55

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
آخرین اخبار

کد خبر : 5655 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 06 اردیبهشت 1396 - ساعت: 20:47

چاپ

آخرین وضعیت قیمت مرغ در بازار


رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی گفت: قیمت تخم‌مرغ نسبت به فروردین‌ماه با کاهش همراه بوده و افزایش عرضه، قیمت هرکیلو تخم مرغ را به 5 هزار تومان رسانده است.
به گزارش صدای بهشهر به نقل از 598،مهدی یوسف خانی در خصوص وضعیت قیمت مرغ در بازار گفت:  قیمت هرکیلو مرغ تازه امروز در بازار با کاهش قیمت به 6 هزار و 750 تومان رسید و هرکیلو مرغ در کشتارگاه بهمن با قیمت 6 هزار تومان عرضه می‌شود.

وی درخصوص دلیل کاهش قیمت مرغ در بازار خاطرنشان کرد: عرضه مرغ در بازار زیاد است و کاهش تقاضا دلیل اصلی کم شدن قیمت مرغ بوده که انتظار می‌رود این روند ادامه داشته و قیمت‌ها بازهم کاهش داشته باشد.

 رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی قیمت اجزای مرغ را این‌گونه بیان کرد: هرکیلو ران مرغ با کمر 5 هزار و 750 تومان و ران مرغ بدون کمر در بازار با قیمت هرکیلو مرغ تازه برابری می‌کند.

وی افزود: قیمت هر کیلو سینه مرغ بدون کتف 11 هزار 500 تومان و سینه با کتف 12 هزار و 500 تومان در بازار خرده‌فروشی به دست مصرف کننده می‌رسد.

یوسف خانی در ادامه به قیمت بوقلمون و شترمرغ در بازار اشاره کرد و گفت: هرکیلو بوقلمون در بازار 12 هزار تومان فروخته می‌شود و شترمرغ کیلویی 48 هزار تومان در واحدهای صنفی عرضه می‌شود.

 رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی در انتها قیمت هرکیلو تخم مرغ را در بازار 5 هزار تومان اعلام کرد و گفت: قیمت تخم‌مرغ در اسفندماه و فروردین به دلیل کاهش عرضه و کم شدن مرغ‌های تخم‌گذار با افزایش همراه بود که درحال حاضر وضعیت تولید به روال قبل بازگشته و کاهش قیمت تخم مرغ را رقم زده است.دیدگاه شما در مورد : آخرین وضعیت قیمت مرغ در بازار

آخرین وضعیت قیمت مرغ در بازار تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا