امروز دوشنبه 07 خرداد 1397 ساعت 09:48:08

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
آخرین اخبار

کد خبر : 5665 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 07 اردیبهشت 1396 - ساعت: 11:22

چاپ

ورود موج جدید بارشی از شنبه به کشور


در ساعات بعد از ظهر و شب در استانهای واقع در دامنه های جنوبی البرز، برخی نقاط دامنه های زاگرس مرکزی و جنوبی و شرق استان تهران رگبار باران همراه با رعدوبرق و وزش باد پیش بینی می شود.

به گزارش صدای بهشهر به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، براساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی امروز پنجشنبه تا قبل از ظهر فعالیت سامانه بارشی در شرق سواحل دریای خزر شمال شرق کشور و استانهای واقع در دامنه های جنوبی البرز مرکزی است .
 
همچنین در ساعات بعد از ظهر و شب در استانهای واقع در دامنه های جنوبی البرز نواحی مرکزی کشور و برخی نقاط دامنه های زاگرس مرکزی و جنوبی، شرق و جنوب شرق کشور بخصوص استانهای مرکزی قم شمال استان اصفهان و جنوب و شرق استان تهران ابرناکی رگبار باران گاهی همراه با رعدوبرق و وزش باد پیش بینی می شود.
 
روز جمعه در ساعات بعد از ظهر، سواحل دریای خزر و استانهای واقع در دامنه های جنوبی البرز در برخی مناطق شمال غرب و برخی نقاط دامنه های زاگرس مرکزی و جنوبی مناطق مرکزی و شرق و جنوب شرق کشور افزایش ابر رگبار باران گاهی رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود.

روز شنبه با ورود موج جدید شمال غرب، غرب، جنوب غرب و سواحل دریای خزر، دامنه های جنوبی البرز مرکزی غربی امتداد رشته کوه زاگرس و مناطقی از مرکز جنوب شرقی کشور شاهد رگبار باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد خواهیم بود.

همچنین طی سه روز آینده در نیمه شرقی کشور بویژه منطقه زابل وزش باد بخصوص در ساعات شب پیش بینی می شود که گاهی همراه با گرد و غبار خواهد شد.

شایان ذکر است که خلیج فارس طی روز پنجشنبه مواج است‌.دیدگاه شما در مورد : ورود موج جدید بارشی از شنبه به کشور

ورود موج جدید بارشی از شنبه به کشور تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا