امروز یکشنبه 31 تیر 1397 ساعت 18:48:08

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 5672 - تاریخ انتشار : جمعه 08 اردیبهشت 1396 - ساعت: 16:51

چاپ
دشمن با توطئه و برنامه‌ریزی به‌دنبال تکرار فتنه 88 است/همه گوش به فرمان رهبری باشیم

امام جمعه بهشهر:

دشمن با توطئه و برنامه‌ریزی به‌دنبال تکرار فتنه 88 است/همه گوش به فرمان رهبری باشیم


امام جمعه بهشهر گفت: علت تأکید بر این دوره از انتخابات برای این است که دشمن ثانیه‌ای برای نابودی ایران و اسلام آرام نمی‌گیرد و با توطئه و برنامه‌ریزی به دنبال تکرار فتنه 88 است.

حجت‌الاسلام سیدعربعلی جباری در خطبه‌های امروز نماز جمعه این شهرستان با اشاره به روایاتی از مولای متقیان به حسابرسی اعمال و اغتنام فرصت تأکید کرد و افزود: شخصیت، شرافت و اعمالتان را ارزیابی کنید قبل از آن که به حساب اعمالتان برسند.

وی یکی از خصلت‌های انسان مؤمن را اخلاق نیکو برشمرد و اظهار کرد: رعایت اخلاق اجتماعی، خانوادگی و اداری تأثیر زیادی بر عملکرد جامعه دارد، به‌واقع ما باید با رعایت اخلاق نیکو مردم را به اسلام دعوت کنیم.

امام جمعه بهشهر ادامه داد: اگر رفتار مؤمن با گفتارش همخوانی نداشته باشد موجب دلزدگی و بیزاری مردم از اسلام می‌شود. تمام مسؤولان، کاندیدهای ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا باید این مهم را در دوران تلبیغات لحاظ کنند و خدایی نکرده حرفی را به زبان نیاورند که در عمل نتوانند به آن عمل کنند.

این مسؤول به دور شدن زنان از مسیر اصلی زندگی اشاره کرد و گفت: برخی از بانوان ما به جایی الگوبرداری از سیره فاطمه الزهرا(س) و انس گرفتن با قرآن خود را با سگ‌های پاکوتاه سرگرم کرده‌اند و این با کرامت یک بانوی ایرانی منافات دارد، یک زن مؤمن می‌تواند با رعایت اصول با حضور در جامعه نقش‌آفرینی کند و در کنار جایگاه اجتماعی خود به تربیت فرزندان و نسل آینده بپردازد.

جباری در ادامه به شعار محوری سال اشاره کرد و افزود: همه تولیدکنندگان و کسانی که در امر تولید دخیل هستند با پیروی از بیانات مقام معظم رهبری و همچنین با مقاومت می‌توانند در مقابل کارشکنی‌ها و خیانت‌های دشمن بایستند و محکم‌تر از قبل شرایط امنیت، سلامت و عدالت را در کشور فرآهم آورند.

وی با اشاره به مناسبت‌های پیشرو به تشریح فضیلت ماه شعبان پرداخت و گفت: ماه شعبان ماه صدقه، صلوات و استغفار است، در این ماه خوشحالی و شور بر مومنان نازل می‌شود در این ماه شایسته است به یاد محرومان و تنگدستان باشیم و باکمک به این قشر محروم جامعه شادی را به آنان هدیه دهیم.

رئیس شورای فرهنگ عمومی بهشهر به روز معلم اشاره کرد و گفت: بزرگ‌ترین معلم در تاریخ بشریت خداوند متعال است و خداوند به‌عنوان معلم مسیر هدایت را به بندگان نشان می‌دهد.

این مسؤول با بیان اینکه انتخابات برای مردم یک توانمندی و قدرت است، ادامه داد: ملت ایران انتخابات را یک وظیفه می‌دانند و این مهم یک قدرت و توانمندی برای کشور است.

جباری افزود: علت تأکید بر این دوره از انتخابات برای این است که دشمن ثانیه‌ای برای نابودی ایران و اسلام آرام نمی‌گیرد و با توطئه و برنامه‌ریزی به دنبال تکرار فتنه 88 است، بزرگ‌ترین وظیفه مردم و ملت حزب‌الله این است که گوش به فرمان رهبری با اتحاد برای نابودی و یاس دشمنان اسلام گام بردارند.

وی با بیان اینکه ما باید برای برگزاری انتخاباتی پاک تلاش کنیم، تأکید کرد: مراعات اخلاق انتخاباتی یکی از اصلی‌ترین شرایط برگزاری انتخاباتی سالم است و این مهم باید در بین کاندیداها و هم در میان طرفداران رعایت شود، ستادهای انتخاباتی باید حول محور قانون مداری و اخلاق مداری حرکت کنند.

امام جمعه بهشهر خطاب به دشمنان اسلام افزود: دشمنان اسلام باید بدانند که ایران از امدادهای غیبی و اللهی بهره‌مند است و طوفان شن در طبس تنها یک نمونه از این امدادهای غیبی و الهی است، استکبار باید بداند که اگر ملت ایران لحظه در خواب بماند این کشور با امدادهای غیبی و الهی در برابر دشمنان اسلام ایمن میشود.

جباری در پایان گفت: تهدید بمب اتمی، حمله موشکی و امثال آن دل جوانان ایرانی را نمی‌لرزاند و ملت ایران مستحکم‌تر از قبل و تنها با پیروی از مقام معظم رهبری فریاد مرگ بر آمریکا را سر می‌دهند.

 

 

 

انتهای پیام/ ایمانه یخکشی دیدگاه شما در مورد : دشمن با توطئه و برنامه‌ریزی به‌دنبال تکرار فتنه 88 است/همه گوش به فرمان رهبری باشیم

دشمن با توطئه و برنامه‌ریزی به‌دنبال تکرار فتنه 88 است/همه گوش به فرمان رهبری باشیم تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا