امروز دوشنبه 31 اردیبهشت 1397 ساعت 21:31:07

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 5678 - تاریخ انتشار : یکشنبه 10 اردیبهشت 1396 - ساعت: 19:23

چاپ
مطالعه، مشورت و آنالیز زندگی کاندیداها، از مقدمات انتخابات است

امام جمعه گلوگاه:

مطالعه، مشورت و آنالیز زندگی کاندیداها، از مقدمات انتخابات است


حجت الاسلام والمسلمین میر احمدی گفت: انتخاب یک کار عقلانی و گزینش کار عقل است و برای انتخاب بهتر مقدمات آن مهمتر است.

به گزارش صدای بهشهر، سید ابراهیم میراحمدی در نشست خبری با خبرنگاران شرق مازندران اظهار داشت: مردم خودشان باید در خصوص انتخابات مطالعه و تفکر داشته باشند زیرا رای ما امضای ماست و امضای ما به پای رییس جمهور است.

وی افزود: مردم باید برای انتخاب بهتر با افراد نخبه، عالم و دست پاک مشورت بگیرند و همچنین پرونده زندگی کاندیداها را بیابند و سابقه کاری آنها را بسنجند.

وی یادآور شد: همه موفقیت ها به دلیل حضور مردم پای صندوق های رای است، مردم کشور ما نه تنها در زمان رای گیری بلکه پس از آن از کسی که انتخاب شده است حمایت می کنند، همه با هم باید دست در دست هم دهند تا کشور را به موفقیت برسانند.

وی با اشاره به نام جمهوری اسلامی ایران گفت: جمهوری اسلامی ایران مبتنی بر دو اصل جمهوریت و اسلامیت است، روح و قلب نظام که اسلامیت نامیده میشود با اتحاد مردم و جمهوریت موفق خواهد بود.

میر احمدی بیان داشت: اگر در یک هارمونی سیاسی نگاه کنید متوجه فضای آزاد سیاسی می شوید،اگر آزادی بیان نباشد کشور به نابودی کشیده خواهد شد، خطوط قرمز اخلاقی، سیاسی و اقتصادی باید رعایت شوند.

وی در خصوص ویژگی های رییس جمهور گفت: رییس جمهور باید روحیه استکبار ستیزی داشته باشد، افرادی در جامعه هستند که صد برابر سفیر آمریکا در ایران به آنها کمک می کنن و روحیه استکبار ستیزی می تواند مانع آنها شود.

امام جمعه شهرستان گلوگاه افزود: اگر احزاب مشخص و شناسنامه دار داشته باشیم اشتباهات انتخابات گذشته تکرار نمی شد، هر فردی که از درون احزاب برای کاندیدا شدن شرکت کند موفق تر از یک فرد عادی خواهد بود.

 

مریم کلبادی نژاددیدگاه شما در مورد : مطالعه، مشورت و آنالیز زندگی کاندیداها، از مقدمات انتخابات است

مطالعه، مشورت و آنالیز زندگی کاندیداها، از مقدمات انتخابات است تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا