امروز یکشنبه 31 تیر 1397 ساعت 19:13:43

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 5682 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 13 اردیبهشت 1396 - ساعت: 12:34

چاپ
مراسم گرامی داشت هفته معلم در شهرستان گلوگاه برگزار شد+تصاویر

مراسم گرامی داشت هفته معلم در شهرستان گلوگاه برگزار شد+تصاویر


، مراسم تجلیل از مقام معلم با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان مازندران، دکتر میراحمدی امام جمعه، فرماندار،خانواده معظم شهدا،مسئولین،فرهنگیان و فرهیختگان و مدیریت آموزش و پرورش و کانون بازنشستگان روز سه شنبه 12 اردیبهشت 96 در مجموعه ورزشی شهید چمران گلوگاه برگزار شد.

به گزارش صدای بهشهر،در این مراسم مدیر کل آموزش و پرورش مازندران ضمن تبریک هفته معلم و ولادت امام سجاد گفت: بزرگترین درسی که میتوان از وی گرفت این است که اسباب بزرگی را در درون خود پرورش دهیم و نگاه مثبت به دیگران و بزرگتر از خود داشته باشیم.

سید علی قاسمی بیان داشت: استاد مطهری در تقوا بی نظیر بود، طی 35 سال گذشته به علت رجوع به سخنان این بزرگوار توانستیم موفقیت کسب کنیم، معلم روح خدا و اصلی ترین سرمایه جامعه است و تجلیل از مقام معلم تجلیل از انسانیت انسان هاست، ما به عنوان معلم باید به دنبال فرصت برای تعلیم و تربیت درست باشیم تا انسان فرهیخته به جامعه تحویل دهیم، فرصت برای یادگیری کار اصلی معلمان است و برای اینکه به هدف برسیم باید کردار و رفتار و فکر درست را سرلوحه زندگی خویش قرار دهیم.

وی افزود: معلمان باید به دنبال همبستگی اجتماعی و جامعه پذیر کردن دانش آموزان باشند زیرا معتبر ترین گروه اجتماعی و بالاترین مقبولیت و رضایت مندترین دستگاه معلمان و آموزش و پرورش هستند.

قاسمی یادآور شد: ما خدا را شاکر هستیم که در سخت ترین شرایط دست کمک مردمی به یاری آموزش و پرورش آمد،در سال تحصیلی جاری معلمان استان مازندران در اقدام پژوهی و درس پژوهی رتبه اول را کسب کردند و در جشنواره استعدادهای درخشان دانش آموزان رتبه دوم را توانستند بدست بیاورند.

 

در ادامه مدیر آموزش و پرورش شهرستان گلوگاه ضمن خیر مقدم و تبریک ماه شعبان و هفته معلم به فرهنگیان و فرهیختگان عرصه تعلیم و تربیت، معلم را تجسم اخلاق دانست و اظهار داشت: امروز آمده ایم تا خدا قوتی به شما خوبان و آرزوی بزرگی و عظمت برای همه پیشکسوتان و بازنشستگان داشته باشیم.

فریدون کلبادی نژاد گفت:امروز سالروز شهادت بزرگ معلم انقلاب است که به عنوان نمادی از یک عالم مصلح و شجاع و خرد ورز بود.

وی بیان کرد: دعا کنیم تا در عرصه تعلیم و تربیت امانتدار خوبی باشیم، قشر نجیب معلم با تمام وجود نقش سوختن و ساختن فردا ها را به نمایش گذاشته است، ما از ناتوانی سخن نخواهیم گفت،همانگونه که در طول انقلاب اسلامی پیشرفت خوبی را شاهد بودیم اما به افق بلندتری می اندیشیم.

 

در ادامه جلسه امام جمعه شهرستان گلوگاه بیان داشت: مفتخرم امروز در جمع فرهنگیان و معلمان حاضر هستم، معلمی شغل خداست و معلم روح خدا در جامعه است.

سید ابراهیم میراحمدی افزود: ارزش معلم کمتر از ارزش پدر و مادر نیست، زیرا علم و معنویت خود را مدیون معلمان هستیم.

وی با اشاره به شهادت استاد مرتضی مطهری گفت: استاد مطهری گوهر ناشناخته و معمار فکری انقلاب و همچنین دانشمند اهل یقین بود، دین باوری و وظیفه شناسی از ویژگی های اصلی وی می توان دانست.

 

مریم کلبادی نژاد

 دیدگاه شما در مورد : مراسم گرامی داشت هفته معلم در شهرستان گلوگاه برگزار شد+تصاویر

مراسم گرامی داشت هفته معلم در شهرستان گلوگاه برگزار شد+تصاویر تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا