امروز شنبه 05 خرداد 1397 ساعت 12:48:36

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
آخرین اخبار

کد خبر : 5703 - تاریخ انتشار : یکشنبه 17 اردیبهشت 1396 - ساعت: 17:07

چاپ

آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌ها


رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از ترافیک نیمه سنگین در آزادراه‌های قزوین - کرج و کرج- تهران و همچنین بارش باران در اغلب محورهای استان کرمان و محور یزد- بافق در استان یزد خبر داد.

به گزارش صدای بهشهر به نقل از فارس، سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا   درمورد‌ آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور اظهار داشت: در حال حاضر در ورودی کلانشهرها را شاهدیم.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا تصریح کرد: ترافیک در آزادراه قزوین- کرج از ترمینال شهید کلانتری و در ادامه آزادراه کرج - تهران تا محدوده گرمدره نیمه سنگین است.

سرهنگ رحمانی به بارش باران در اکثر محورهای استان کرمان اشاره و بیان داشت : در محور یزد- بافق در استان یزد نیز بارش باران جریان دارد.

وی به انسداد ابتدا و انتهای محور هراز در بازه زمانی 10 صبح تا 17 از تاریخ 16 اردیبهشت تا 25 اردیبهشت پرداخت و گفت: این محور در طی این مدت به علت علمیات راهسازی در طول هفته به جز روزهای چهارشنبه، پنج‌شنبه، جمعه و ایام تعطیل مسدود است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا خاطرنشان کرد: سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.دیدگاه شما در مورد : آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌ها

آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌ها تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا