امروز یکشنبه 31 تیر 1397 ساعت 18:48:33

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 5711 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 20 اردیبهشت 1396 - ساعت: 19:21

چاپ
داوطلبان انتخابات برای رفع مشکلات برنامه مناسب ارائه کنند

امام جمعه بهشهر:

داوطلبان انتخابات برای رفع مشکلات برنامه مناسب ارائه کنند


امام‌جمعه بهشهر گفت: کاندیداها با ارائه برنامه مدون وارد عرصه انتخابات شوند و برنامه مناسب برای رفع مشکلات ارائه کنند.

به گزارش صداي بهشهر به نقل از مهر، حجت‌الاسلام سید عرب علی جباری عصر چهارشنبه در جمع مدیران بهشهری با اشاره به انتخابات پیش رو افزود: انتخابات ما همواره انتخاباتی پرشور و نشاط بوده است و در این دوره هم باید بر حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی تأکید شود.

وی گفت: دشمن برای این دوره از انتخابات بیشتر از گذشته نقشه کشیده است و تلاش دارد تا حضور مردم را کمرنگ کند که ما باید با افزایش حضور مردم این انتخابات را الگوی همه دوره‌ها و انتخابات کنیم.

امام‌جمعه بهشهر بابیان اینکه دولتمردان تحریک عواطف نکنند و کاندیداها با برنامه وارد شوند، یادآور شد: باید عملکردهای انجام‌شده ارائه و برنامه‌ها بیان شود تا مردم برای انتخاب فرد اصلح وارد میدان شوند.

حجت‌الاسلام جباری افزود: عدم حضور در انتخابات، آب به آسیاب دشمن ریختن است که باید به این مسائل توجه شود و همه سعی ما بر حضور حداکثری و انتخاب اصلح باشد.

وی ادامه داد: شرکت در انتخابات مسئولیتی است که بر عهده‌داریم و انتخاب اصلح وظیفه مهم دیگری است که بر عهده‌داریم و باید طوری عمل شود که مردم طعم شیرین انتخابات را بچشند و این انتخابات بر سایر کشورها برتری داشته باشد.

امام‌جمعه بهشهر گفت: همه کاندیداها و مردم بادی بر اساس قانون عمل کرده و طوری رفتار شود که قانون را دور نزنیم، دروغ نگو. ییم و این انتخابات را با شور و شعور خاص و با حضور حداکثری و باعظمت برگزار کنیم.دیدگاه شما در مورد : داوطلبان انتخابات برای رفع مشکلات برنامه مناسب ارائه کنند

داوطلبان انتخابات برای رفع مشکلات برنامه مناسب ارائه کنند تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا