امروز یکشنبه 06 خرداد 1397 ساعت 02:19:46

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 5726 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 27 اردیبهشت 1396 - ساعت: 16:51

چاپ
مشارکت آحاد جامعه در انتخابات در اعتباربخشی نظام تاثیرگذار است

امام جمعه گلوگاه:

مشارکت آحاد جامعه در انتخابات در اعتباربخشی نظام تاثیرگذار است


امام جمعه گلوگاه گفت: مشارکت آحاد جامعه در انتخابات در اعتبار بخشی بیشتر به نظام تاثیرگذار است.

حجت الاسلام سید ابراهیم میراحمدی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با تاکید بر حضور و مشارکت همه جانبه مردم در انتخابات افزود: حضور حداکثری مردم در انتخابات خط بطلانی بر دسیسه های دشمنان است که باید با این حضور گسترده مشت محکمی بر یاوه‌گویی دشمنان بزنیم.
وی اظهار کرد: آرای مردم در انتخابات و آنیده این کشور تاثیرگذار است و لذا باید انتخاب اصلح براساس معیارهای درست انجام شود.
امام جمعه گلوگاه یادآور شد: انتخابات ریاست جمهوری و شوراها از مهمترین رویدادهای سیاسی و اجتماعی است که آرای مردم در این رویداد بسیار سرنوشت ساز است و باید با دقت در این امر حساس وارد شده و فرد اصلح را انتخاب کنیم.
میراحمدی افزود: همه ما در برابر آیندگان مسئول هستیم و باید در این انتخابات با دقت در عملکردها و برنامه های کاندیداهای ریاست جمهوری، فردی را برای 4 سال آینده کشور انتخاب کنیم که پایبندی به اسلام داشته، ولایتمدار باشد و به شعارهای انتخاباتی خود پایبند باشد و برای رفع مشکلات مردم تلاش کند.
وی گفت: مردم باید در انتخابات حضور گسترده داشته باشند و انتخاب فرد اصلح براساس عقل، مشورت و مطالعه در زندگی افرادرا سرلوحه کار خود قرار دهند و با حضور گسترده خود مشت محکمی بر یاوه گویی دشمنان بزنند.
انتخابات پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی 29 اردیبهشت امسال برگزار می شود.دیدگاه شما در مورد : مشارکت آحاد جامعه در انتخابات در اعتباربخشی نظام تاثیرگذار است

مشارکت آحاد جامعه در انتخابات در اعتباربخشی نظام تاثیرگذار است تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا