امروز دوشنبه 01 مرداد 1397 ساعت 02:40:33

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 5744 - تاریخ انتشار : یکشنبه 31 اردیبهشت 1396 - ساعت: 19:16

چاپ
 راه اندازی سه کانون فرهنگی و هنری مساجد در بهشهر

راه اندازی سه کانون فرهنگی و هنری مساجد در بهشهراداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهشهر، سه کانون فرهنگی و هنری مساجد را دو ماهه اخیر در این شهرستان بهره برداری کرد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهشهر اعلام کرد این سه کانون فرهنگی و هنری مساجد با همت دبیرخانه نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد وابسته به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهشهر راه اندازی شد .

 

کانون فرهنگی و هنری شهید یوسف عبداللهی مسجد جامع روستای بندسر از توابع بخش یانه سر، کانون فرهنگی و هنری شهدای علی تپه مسجد جامع روستای علی تپه از توابع بخش مرکزی و کانون فرهنگی و هنری بلال مسجد بلال شهرستان بهشهر در دو ماهه نخست سال جاری تأسیس و راه اندازی شد .

فلاح رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهشهر ضمن اظهار خرسندی از تشکیل کانون فرهنگی و هنری در این مساجد گفت: در ماه مبارک رمضان، با توجه به تعداد و گستردگی مساجد حوزه شهری، تمامی بستر ها برای تأسیس کانون فرهنگی و هنری در این مساجد، حتی برای حوزه های علمیه با توجه به هماهنگی های صورت گرفته فراهم شده است .

وی افزود: امید است بتوانیم با همکاری اداره تبلیغات اسلامی و اداره اوقاف و امور خیریه گامی بلند در جهت توسعه فرهنگ دینی در جامعه برداریم.دیدگاه شما در مورد : راه اندازی سه کانون فرهنگی و هنری مساجد در بهشهر

 راه اندازی سه کانون فرهنگی و هنری مساجد در بهشهر تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا