امروز پنج شنبه 03 خرداد 1397 ساعت 00:56:41

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 5777 - تاریخ انتشار : جمعه 12 خرداد 1396 - ساعت: 16:45

چاپ
مردم با شرکت در انتخابات همه تهدیدهای دشمن را به یک فرصت آرامش بخش تبدیل کردند

امام جمعه بهشهر :

مردم با شرکت در انتخابات همه تهدیدهای دشمن را به یک فرصت آرامش بخش تبدیل کردند


امام جمعه بهشهر با بیان اینکه مطرح کردن تخلفات و بداخلاقی های انتخاباتی موجب تلخی دائقه برخی از افراد می شود، خاطر نشان کرد: حال که برگه پیروزی در دستان شما و مقام معظم رهبری است، حق الناس را مراعات کنید و رعایت این مهم برهمه مردم، مسئولان و تمامی کسانی که در معرض خدمت هستند لازم و ضروری است.

حجت الاسلام سید عربعلی جباری در خطبه های امروز نماز جمعه ، ضمن تبریک بمناسبت حلول ماه مبارک رمضان، این ماه را بافضیلت ترین ماه عنوان کرد و گفت: در این ماه با دوری از محرمات و رعایت اخلاق اسلامی میتوان از برکات این ماه بهره مند شد.


وی افزود: تا زمانیکه به درک و شناخت درستی از عظمت این ماه دست نیابیم یقینا از برکات این ماه بهره مند نمی شویم. رمضان یک فرصت استثنایی برای مومنان است و در این ماه تمامی دعاهای مسلمانان اجابت می شود.
امام جمعه بهشهر با بیان اینکه بیش از 50 نام برای رمضان در نظر گرفته شده است، خاطرنشان کرد: رمضان ماه آزادی از آتش جهنم، اخلاص، رستگاری، فضیلت، صبر و نزول برکت و ماه نزول قرآن است. مومنان در این ماه با رعایت پاکی چشم و دل و صداقت در نیات می توانند به خداوند نزدیکتر شوند و از رحمت خداوند متعال بهره مند شوند.


خطیب نماز جمعه بهشهر گفت: در ماه رمضان ما به دنبال یک فرصت استثنایی هستیم و مهمترین پیام این ماه این است که رمضان ماه انس با قرآن و ماه عاشقان است.


وی در ادامه به مناسبتهای پیش رو اشاره کرد و افزود: رهبرکبیر انقلاب، آن بزرگی مردیست که با قیام خود مردم را به حق دعوت کرد. ملت ایران با پیروی از امام خمینی(ره) که مدافع حق و مبارز با باطل بود به همگان خصوصا آمریکا و استکبار فهمانند که هیچ تهدیدی نمی توانند ایران را از پای درآورد و آنان را از اهداف اصلی شان دور سازد. مردم ایران با روحیه جهادی و به دور از خستگی و با پیروی از فرامین رهبری برای رسیدن به حق با باطل مبارزه می کنند.


جباری عنوان کرد: مردم با شرکت در انتخابات همه تهدیدهای دشمن را به یک فرصت آرامش بخش تبدیل کردند. حضور چشمگیر مردم در پای صندوق های رای نشان از یک دلی و همدلی ملت ایران داشت و این حضور موجب اعجاز دوست و دشمن شد.


وی با تاکید بر اعتماد مردم در انتخاب رئیس جمهور، از روحانی و همه اعضای شورای کشور تقاضای داشت و عنوان کرد: آقای روحانی مردم به شما اعتماد کردند، شماهم با کمک به مردم به اعتماد آنان پاشخ مثبت دهید. حال مطرح کردن تخلفات و بداخلاقی های انتخاباتی موجب تلخی دائقه برخی از افراد می شود و شایسته نیست. حال که برگه پیروزی در دستان شما و مقام معظم رهبری است، حق الناس را مراعات کنید و رعایت این مهم برهمه مردم، مسئولان و تمامی کسانی که در معرض خدمت هستند لازم و ضروری است.

 

 

انتهای پیام/ ایمانه یخکشی دیدگاه شما در مورد : مردم با شرکت در انتخابات همه تهدیدهای دشمن را به یک فرصت آرامش بخش تبدیل کردند

مردم با شرکت در انتخابات همه تهدیدهای دشمن را به یک فرصت آرامش بخش تبدیل کردند تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا