امروز دوشنبه 01 مرداد 1397 ساعت 02:41:18

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 5778 - تاریخ انتشار : جمعه 12 خرداد 1396 - ساعت: 16:55

چاپ
تعهد 120 میلیون تومانی خیریان بهشهری در طرح محسنین

رئیس کمیته امداد شهرستان بهشهر خبر داد

تعهد 120 میلیون تومانی خیریان بهشهری در طرح محسنین


رئیس کمیته امداد شهرستان بهشهر گفت: در مراسم جشن رمضان شهرستان بهشهر50 دلنوشته که توسط ایتام و خانواده های طرح محسنین نوشته و به درخت آرزوها نصب شده بود با تعهد 120 میلیون تومانی خیرین شهرستان، این آرزوها تحقق می یابد.

به گزارش صدای بهشهر به نقل از ایسنا، سید موسی عمادی ترکامی در مراسم جشن رمضان که با حضور شاعری نماینده مردم شرق مازندران در مجلس، اسکندری معاون اداره کل کمیته امداد مازندران، امام جمعه بهشهر و خیرین شهرستان در سالن بصیرت بهشهر برگزار شد، اظهار کرد: در جامعه ای که بر مبنای الگوی اسلامی و مکتب علوی تشکیل شده است مسلمانان نمی توانند در برابر نیازها و گرفتاری های یکدیگر بی تفاوت باشند بلکه برای رفع مشکلات آن ها تلاش مضاعف می کنند.

وی افزود: رمضان؛ ماه نزول قرآن، عبادت و بندگی، انفاق، احسان، نودوستی و دستگیری از نیازمندان است و با اشاعه فرهنگ نودوستی و دستگیری از نیازمندان امیدواریم شاهد آن باشیم که هیچ نیازمندی وجود نداشته باشد.

رئیس کمیته امداد شهرستان بهشهر گفت: 5 هزار و 620 نفر در قالب 3 هزار و 150 خانوار مددجوی تحت پوشش در شهرستان بهشهر وجود دارد که با توجه به جمعیت 165 هزار نفری این شهرستان حدود 4.5 درصد از جمعیت شهرستان بهشهر تحت پوشش کمیته امداد قرار دارد.

عمادی اظهار کرد: در میان جمعیت تحت پوشش کمیته امداد این شهرستان در حال حاضر 220 نفر ایتام، 75 نفر بیمار صعب العلاج، 280 خانوار مستاجر و فاقد مسکن، 610 دانش آموز و 105 دانشجوی تحت پوشش وجود دارد.

وی خاطرنشان کرد: همه تلاش کمیته امداد در ماه مبارک رمضان در جهت حل و رفع بخشی از مشکلات خانواده های نیازمند تحت پوشش است و به همین منظور برنامه های ویژه ای در ماه مبارک رمضان برای نیازمندان لحاظ کردیم که شامل طرح همیاران مولا با تهیه بسته های آذوقه برای نیازمندان، طرح مفتاح الجنه، طرح کمک به آزادی زندانیان، طرح جشن رمضان که نیازمندی های خانواده های تحت پوشش و ایتام به صورت دلنوشته در این جشن ارائه و توسط خیرین محقق می شود.

رئیس کمیته امداد شهرستان بهشهر یادآور شد: در سال گذشته 220 فرصت اشتغال برای خانواده های تحت پوشش کمیته امداد شهرستان بهشهر ایجاد شد تا سرانه درآمدی این خانواده ها را افزایش دهیم و همچنین 58 واحد مسکن مددجویی با مشارکت خیرین تهیه و به خانواده های تحت پوشش شهرستان تحویل داده شد.

عمادی گفت: در ماه مبارک رمضان سال جاری کمیته امداد شهرستان قصد دارد به 3 هزار و 150 خانوار مددجوی تحت پوشش شهرستان، سبد کالا اهدا کند که البته یک سبد کالا به ارزش 100 هزار تومان است و تهیه سبد کالا برای همه خانوارها بالغ بر 315 میلیون تومان منابع نیاز دارد و اجرای این کار به تنهایی از عهده کمیته امداد بر نمی آید و قطعا با کمک خیرین محقق می شود.

رئیس کمیته امداد شهرستان بهشهر اظهار کرد: در مراسم جشن رمضان شهرستان بهشهر50 دلنوشته که توسط ایتام و خانواده های طرح محسنین نوشته و به درخت آرزوها نصب شده بود با تعهد 120 میلیون تومانی خیرین شهرستان، این آرزوها تحقق می یابد.

عمادی تصریح کرد: در این مراسم، تهیه 1500 سبد کالا از سوی خیرین شهرستان تعهد شده است که در ایام ماه مبارک رمضان میان خانواده های مددجوی تحت پوشش کمیته امداد توزیع می شود.

 

 دیدگاه شما در مورد : تعهد 120 میلیون تومانی خیریان بهشهری در طرح محسنین

تعهد 120 میلیون تومانی خیریان بهشهری در طرح محسنین تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا