امروز دوشنبه 01 مرداد 1397 ساعت 02:32:42

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 5779 - تاریخ انتشار : جمعه 12 خرداد 1396 - ساعت: 16:58

چاپ
افزایش 3برابری مستمری افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی در سال 96

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس خبرداد

افزایش 3برابری مستمری افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی در سال 96


نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس از افزایش 3برابری مستمری افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی در سال 96 خبرداد.

به گزارش صدای بهشهر به نقل از ایسنا، علی محمد شاعری در مراسم جشن رمضان که با حضور مسئولان استانی و شهرستانی و خیرین شهرستان در سالن بصیرت بهشهر برگزار شد، اظهار کرد: ماه رمضان ماه تمرین خوبی ها، مهربانی کردن، خلوص، به خدا رسیدن و با هم بودن است و کمک کردن و خوبی کردن به دیگران جز نیازهای ذاتی هر انسان است.

وی افزود: جامعه اسلامی نباید فقیر مطلق داشته باشد، نباید با بی عدالتی مواجه شود و نباید دوقطبی شود بلکه در جامعه اسلامی فقیر و متوسط و غنی با یکدیگر پیوسته در ارتباط هستند و در حقیقت اگر جامعه را بسازیم در واقع خود را ساختیم و هر عملی که انجام می دهیم سود یا زیان آن به خود بازمی گردد و اگر در جامعه نقش بد ایفا کنیم قطعا هزینه آن را می پردازیم.

نماینده شرق مازندران در مجلس خاطرنشان کرد: زمانی که جامعه با بی عدالتی، بزهکاری، اعتیاد، طلاق، افسردگی و تنش های اجتماعی مواجه شود حتی افراد مرفه و غنی نیز در زندگی خود احساس آرامش و امنیت نمی کنند زیرا همه اقشار جامعه تحت تاثیر رفتار یکدیگر قرار دارند پس اگر می خواهیم در امنیت باشیم باید جامعه در امنیت باشد.

شاعری گفت: در اسفند سال گذشته در مجلس شورای اسلامی تلاش کردیم که دریافتی مستمری بگیران به 3 برابر افزایش یابد و این قانون در مجلس تصویب شد و دولت به محض ابلاغ این قانون از اول فروردین 96 این طرح را اجرایی کرد که البته باید سالانه 20 درصد به دریافتی مستمری بگیران افزوده شود و منابع تامین آن به یارانه ها وصل شده و صددرصد قابل تخصیص است.

وی افزود: در مجلس شورای اسلامی مصوب شد و در دستور کار قرار گرفت که سالانه 100 هزار نفر از افراد تحت پوشش و مستمری بگیر در سطح کشور، با پرداخت تسهیلات کم بهره با بازپرداخت طولانی مدت به آن ها، توانمندسازی و از سیستم حمایتی خارج شوند.

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس تصریح کرد: افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی نباید خود را به عنوان شهروند درجه دو در جامعه تصور کنند بلکه باید بتوانند در عرصه های اجتماعی، سیاسی و اقتصادی به عنوان مسلمان بانشاط و فعال در جامعه به خوبی ایفای نقش کنند.دیدگاه شما در مورد : افزایش 3برابری مستمری افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی در سال 96

افزایش 3برابری مستمری افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی در سال 96 تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا