امروز یکشنبه 31 تیر 1397 ساعت 18:45:58

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 5789 - تاریخ انتشار : سه شنبه 16 خرداد 1396 - ساعت: 19:48

چاپ
دستگیری از نیازمندان فلسفه روزه داری است

امام جمعه گلوگاه:

دستگیری از نیازمندان فلسفه روزه داری است


امام جمعه گلوگاه گفت: یکی از فلسفه‌های مهم روزه داری کمک به نیازمندان و مستمندان است و باید این مسئله جدی گرفته شود.

به گزارش صداي بهشهر به نقل از مهر، حجت الاسلام سیدابراهیم میراحمدی عصر سه شنبه در افتتاح موسسه خیریه مردم نهاد آبشار عاطفه‌های گلوگاه اظهار داشت: کمک به هم نوعان از سفارشات مهم دین اسلام است و مسلمانان نباید نسبت به هم بی تفاوت باشند.

وی بر ضرورت کمک به نیازمندان در این ماه مبارک تاکید کرد و گفت: ماه رمضان ماهی است که درهای رحمت خداوند به روی مومنان باز است و باید ضمن دوری از گناهان در ترویج و افزایش خیرات و دستگیری از نیازمندان تلاش کنیم.

امام جمعه شهرستان گلوگاه با بیان اینکه تعداد خیّران که در زمینه‌های متعدد اعم از ساخت ورزشگاه، مساجد، بیمارستان، حمایت از دانش‌آموزان مستعد و دیگر زمینه‌ها تلاش می‌کنند بسیار است، خاطرنشان کرد: این فراوانی نیاز به وحدت و حرکتی به نام جنبش خیّری دارد.

میراحمدی افزود: اهداف آبشار عاطفه‌ها کمک به نیازمندان، مستمندان به ویژه تهیه جهیزیه برای زوج‌های جوانی که از نظر مالی مشکل دارند که امیدواریم با افتتاح این مرکز در گلوگاه گره ای از مشکلات باز شود.

وی ضمن تقدیر و تشکر از عوامل مؤسسه خیریه آبشار عاطفه‌ها گفت: چقدر خوشحالیم از اینکه یک مؤسسه می‌تواند با کمک مردم و خیران، مرحم زخم‌های مردم باشد.

امام جمعه گلوگاه افزود: امروز رسیدگی به محرومین و مستضعفان یکی از وظائف همه ما در دستگاه‌های دولتی و همچنین NGO بوده و نیاز است ادارات و ارگان‌ها و سازمان‌های دولتی هم، با امثال مؤسسه خیریه آبشار عاطفه‌ها در شهرستان برای کمک به مستمندان از هیچ کوششی دریغ نکنند.

میر احمدی گفت: هیچ خدمتی بالاتر از خدمت به مردم نیازمند نیست چرا که وقتی بعنوان مثال شما یک زوج را به خانه بخت می‌فرستید نه تنها خدای منان بلکه همه فرشتگان آسمانی و ائمه اطهار (ع) هم خوشحال خواهند شد چرا که وقتی شما با کمک کردن در تهیه جهیزیه بخش اعظم مشکل آنان را برطرف می‌کنید.

وی در پایان از مسئولان و خیرین شهرستان خواست تا با هم‌افزایی برای دستگیری نیازمندان جامعه تلاش کنند که این امر موجب می‌شود نگاه‌ها به سمت امور خیر منعطف و جنبش خیری ایجاد شده و حمایت‌ها جهت‌گیری درست پیدا کند و به سوی بهبود شرایط اجتماعی پیش برویم.دیدگاه شما در مورد : دستگیری از نیازمندان فلسفه روزه داری است

دستگیری از نیازمندان فلسفه روزه داری است تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا