امروز یکشنبه 31 تیر 1397 ساعت 18:54:16

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 5790 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 17 خرداد 1396 - ساعت: 16:52

چاپ
کمک به مستمندان را در ماه رمضان از یاد نبریم

فرماندار گلوگاه:

کمک به مستمندان را در ماه رمضان از یاد نبریم


فرماندار شهرستان گلوگاه گفت: کمک به نیازمندان زمینه ساز تقویت تقوا و فضایل انسانی است که باید در ماه رمضان این کمک‌ها بیش از سایر ماه‌ها باشد و نباید آنان را از یاد بریم.

به گزارش صداي بهشهر به نقل از مهر، محمدرضا تباکی عصر سه شنبه در آیین افتتاح مؤسسه خیریه آبشار عاطفه‌ها در گلوگاه افزود: در جامعهٔ اسلامی باید مشکل یک نفر مشکل همه تلقی شود و امیدواریم با دوری از غفلت، بیداری و دستگیری به جامعه‌ای سرآمد دست یابیم.

وی با بیان اینکه امروز افراد و خیران جامعهٔ اسلامی با حرکات خودجوش خود در امورات خیر دستی به خیر دارند؛ افزود: جامعه اسلامی با زنده نگه داشتن نقش احسان و نیکوکاری احساس غرور می‌کند و با همین فرهنگ بسیاری از مشکلات و نیازمندی‌ها برطرف شده است.

این مسوول با تاکید بر نهادینه کردن فرهنگ احسان در جامعه یادآور شد: اسلام دین رأفت و مهربانی است و مسلمانان ما باید دستگیری از نیازمندان را در جای جای زندگی خود جاری کرده تا فرهنگ نیکوکاری و دستگیری از مستمندان را در بین آحاد جامعه نهادینه شود.

تباکی اهداف آبشار عاطفه‌ها را کمک به رفع محرومیت در سطح کشور، محرومیت زدایی از افراد نیازمند، شناسایی نیازمندی‌ها و محرومیت‌ها کل کشور اعلام کرد و ادامه داد: این موسسه با هدف ارائه خدمات بهینه، کمک به ایجاد اشتغال در مناطق گوناگون با در نظر گرفتن پتانسیل‌ها محلی و منطقی، کمک به رفع مشکلات معیشتی، درمانی و تحصیلی افراد نیازمند، تعامل با سایر مؤسسات دولتی و غیردولتی، فعال در حوزه خدمت رسانی به نیازمندان، برگزاری تورهای سیاحتی _زیارتی در قالب خانواده‌های نیازمند، جلب مشارکت‌های مردمی، تسهیلات در امر ازدواج جوانان و ایجاد مراکز خودکفایی کارهای موقری را در سزح کشور انجام داده است.

فرماندار گلوگاه همچنین از دیگر فعالیت‌های این مؤسسه را پرداخت مستمری به مهرجویان دانست و افزود: این سازمان علاوه بر کمک به خانواده‌های نیازمند، درزمینهٔ آموزش احکام شرعی و مذهبی نیز فعال است که امیدواریم در شهرستان گلوگاه هم با کمک این مؤسسه خدمات مؤثری به نیازمندان ارائه شود.دیدگاه شما در مورد : کمک به مستمندان را در ماه رمضان از یاد نبریم

کمک به مستمندان را در ماه رمضان از یاد نبریم تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا