امروز یکشنبه 31 تیر 1397 ساعت 18:59:23

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 5792 - تاریخ انتشار : سه شنبه 16 خرداد 1396 - ساعت: 17:04

چاپ
تمامی بخش‎های کلینیک طوبی در بهشهر فعال است/ ویزیت روزانه 250 تا 300 بیمار در کلینیک طوبی بهشهر

مدیر شبکه بهداشت و درمان بهشهر:

تمامی بخش‎های کلینیک طوبی در بهشهر فعال است/ ویزیت روزانه 250 تا 300 بیمار در کلینیک طوبی بهشهر


رئیس شبکه بهداشت و درمان بهشهر گفت: تمامی بخش‌های کلینیک طوبی در بهشهر فعال است و به‌طور میانگین روزانه 250 تا 300 بیمار نیز در این واحد از حوزه سلامت ویزیت می‎شوند.

محمدتقی صالح‌طبری اظهار کرد: کلینیک طوبی بهشهر بیش از 20 پزشک متخصص و فوق‌تخصص دارد که برخی بخش‎ها در دو شیفت فعالیت دارند.

وی افزود: به‎دلیل ویزیت بیماران با تعرفه دولتی، در برخی روزها با ازدحام جمعیت در بخش‎هایی ازجمله زنان و دندانپزشکی مواجه می‎شویم و ممکن است مسائلی پیش بیاید.

مدیر شبکه بهداشت و درمان بهشهر درباره شایعاتی مبنی بر درگیری بین مراجعه‎کنندگان با پرسنل کلینیک طوبی و بسته شدن درب یکی از بخش‎ها در اوایل هفته جاری و روزهای پایانی هفته گذشته، پاسخ داد: گاهی بیماران به‎دلیل تأخیر پزشک، ایستادن طولانی در نوبت و یا درد حاصل از بیماری ممکن است اعلام نارضایتی داشته باشند و با پرسنل بحث کنند و از این اتفاقات هر روزه پیش می‎آید اما دلیل بر این نیست که ویزیت بیماران تعطیل و یا درب بخش بسته شود.

صالح‎طبری با اشاره به پایان یافتن طرح کاری پزشک متخصص پوست در کلینیک طوبی اظهار کرد: ایشان برحسب حق قانونی خود تقاضای تأسیس مطب در بیرون از کلینیک را اعلام داشته اما با این وجود قول داده است که هفته‎ای دو روز را به ویزیت بیماران در کلینیک طوبی اختصاص دهد.

وی ادامه داد: پیش از ماه مبارک رمضان، کنگره ملی دندانپزشکی برگزار شد و دندانپزشکان نیز به‌مدت سه روز در این برنامه حاضر بودند؛ به همین دلیل در دهه نخست ماه مبارک رمضان با ازدحام مراجعه‎کنندگان در بخش دندانپزشکی مواجه بودیم و در این ازدحام، طبیعی است که گلایه‎هایی صورت می‎گیرد، خطایی از پرسنل یا پزشکان مشاهده نشده است اما با این حال، حق را به ارباب رجوع می‎دهیم و امیدواریم با تدابیر بهتر، کمتر شاهد دلخوری آنها باشیم.

رئیس شبکه بهداشت و درمان بهشهر در پایان گفت: تمامی بخش‌های کلینیک طوبی در این شهرستان فعال است و به‌طور میانگین روزانه 250 تا 300 بیمار در این واحد از حوزه سلامت ویزیت می‎شوند.

به گزارش فارس، کلینیک طوبی بهشهر در چهارم شهریور ماه 94 مقارن با سومین روز هفته دولت با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران به بهره‎برداری رسیده بود/ فارسدیدگاه شما در مورد : تمامی بخش‎های کلینیک طوبی در بهشهر فعال است/ ویزیت روزانه 250 تا 300 بیمار در کلینیک طوبی بهشهر

تمامی بخش‎های کلینیک طوبی در بهشهر فعال است/ ویزیت روزانه 250 تا 300 بیمار در کلینیک طوبی بهشهر تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا