امروز یکشنبه 31 تیر 1397 ساعت 19:10:12

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 5793 - تاریخ انتشار : سه شنبه 16 خرداد 1396 - ساعت: 16:59

چاپ
برگزاری محفل انس با قرآن کریم و تجلیل از برترین‌های قرآنی در گلوگاه

رئیس اداره اوقاف گلوگاه خبر داد

برگزاری محفل انس با قرآن کریم و تجلیل از برترین‌های قرآنی در گلوگاه


رئیس اداره اوقاف و امور خیریه گلوگاه گفت: محفل انس با قرآن کریم به‌همراه تجلیل از برترین‌های چهلمین دوره مسابقات قرآن کریم برگزار می‌شود.

محمدحسین فاضلی  با بیان اینکه ماه مبارک رمضان ماه نزول قران کریم و ماه انس با این کتاب آسمانی است، اظهار کرد: در این ماه انس با قران کریم باید افزایش یابد و هر فرد باید حداقل روزی یک جزء از قرآن را تلاوت کند.

وی با بیان اینکه تلاوت قرآن کریم مقدمه برای عمل به دستورات قرآنی است و جامعه ما باید روز به روز با مفاهیم قرآنی آشنا شود، افزود: عمل به قرآن کریم و دستورات اهل بیت عصمت و طهارت جامعه را از توطئه‌ها و جنگ نرم دشمنان ایمن می‌دارد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه گلوگاه بیان کرد: در راستای گسترش فرهنگ قرآن کریم محفل انس با قرآن در روز جمعه 19 خرداد ( 14 ماه رمضان) ساعت 18 عصر در مسجد جامع روستای خورشیدکلا با همکاری پایگاه بسیج برادران و خواهران، شورا و دهیاری و هیأت امنا با حضور جامعه قرآنی و با سخنرانی امام جمعه گلوگاه برگزارر می‌شود.

فاضلی گفت: در این محفل نورانی قاریان برتر استان و کشور به تلاوت کلام الهی می‌پردازند و نفرات برتر چهلمین دوره مسابقات قرآن کریم اوقاف گلوگاه تجلیل خواهند شد/ فارسدیدگاه شما در مورد : برگزاری محفل انس با قرآن کریم و تجلیل از برترین‌های قرآنی در گلوگاه

برگزاری محفل انس با قرآن کریم و تجلیل از برترین‌های قرآنی در گلوگاه تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا